Увійти

Наталка Карпа презентує спекотне відео на пісню #Літо Літо

Наталка Карпа презентує гаряче відео на трек #ЛітоЛіто і планує як мінімум до Нового року продовжити улюблений літній сезон. 
Тим паче, що відпочивати на березі моря під спекотним сонцем можна і весь рік. Все, що для цього потрібно, лише авіаквитки та величезне бажання - і можна летіти за літом на край світу!
Співачка давно шукала саме літню танцювальну пісню, яка зможе повторити успіх її хіта "Калина". Саме тому, почувши текст і музику автора Захара Клименка, ні секунди не сумнівалась, що це саме вона! Саунд продюсером треку став Андрій Бакун, який надав йому дуже стильне звучання в унісон з європейськими трендами в музиці.
 
Ідеальний саундтрек літнього відпочинку візуалізував режисер Володимир Шурубура. За задумом режисера більшу половину кадрів довелось знімати на даху і у воді.  Попри  шалену боязнь висоти, Наталка провела практично півдня на височезних підборах на краю даху. А потім ще й близько години в басейні при далеко не спекотній погоді у Києві. Як зізналась сама співачка, у неї під час зйомок не спадала висока температура. Та результат старань всієї команди не менш #hot, впринципі як і початковий  текст пісні, який виявився місцями занадто провокативним.
 
Наталка Карпа: "Перша версія пісні #Літо Літо не пройшла цензуру радіостанцій, нас попросили замінити слово "задок" в тексті на щось більш пристойніше))). А я вже до нього звикла, адже це дуууже вдала назва однієї з найбільш ефектних частин мого тіла.) Нарешті ж має в Україну добратись світова мода на апетитні форми! Саме їх Ви побачите у відео". 
 
Відео #ЛітоЛіто Наталки Карпи з'явилось в Україні українською мовою, але паралельно співачка з командою вирішили відзняти ще й англомовну версію. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі