Увійти

Настя Кочетова (у минулому - Еріка) під новим сценічним ім'ям "MamaRika" презентувала дебютний кліп

Дебютна, самостійна робота Насті Кочетової (у минулому - Еріки) на пісню "Мама Рiкa" - це результат довгих творчих пошуків та, свого роду, українська заявка на участь у світовій хіп-хоп / фанк індустрії.
 
Залишившись без продюсера, псевдоніма і старого матеріалу, вона з головою поринула в роботу над своїм новим проектом "MamaRika". І ось результат: кілька готових синглів, плюс - новий кліп, який тільки за першу добу зібрав більше ста тисяч переглядів на YouTube.
 
- Кліп знімався в спеціально побудованій дзеркальної локації розміром 4 на 4,5 метра. Моє відображення в десятках дзеркал - дуже крута ідея, як на мене. Ми досягли ефекту творчого божевілля, немов я - не одна особистість, а в мені десяток персонажів-відображень, - каже MamaRika.
 
Зніматися в ізольованій кімнаті, над якою встановлено безліч освітлювальних приладів, виявилося складним завданням не тільки для співачки, але і решти команди: титулованого хіп-хоп танцюриста, бі-боя Толу Оміса і фіналіста "Танцуюють всі-6" Дмитра Щебета, крамп-танцівниці Олени Данилюк, Гриши і Серьоги з команди КВК "Одеські манси", а також реперів Den Da Funk і J Don, режисера кліпу Радислава Лукіна (компанія Balls Production), стиліста Слави Чайки, хореографа Руслана Махова (D.side Dance Studio) і цілої групи помічників. Всі вони провели майже добу в цій "сауні".
 
- І хоча ми вмирали від спеки, - вважаю, що всі гідно впоралися з роботою. - Особливо, мій коханий чоловік - Сергій Середа, який взявся не тільки за продюсування кліпу, а й повністю займався організацією знімального процесу.
 
Назва синглу - це візитка співачки, яка заснована на грі звуків двох мов: англійської та української. У першому випадку «MamaRika» наголос припадає на перший склад, у другому "Мама Рiка" - на другий. І хоча співачка пише пісні сама або в парі з музичним продюсером Іваном Клименком, цього разу, вражений новим псевдонімом співачки, Іван самостійно, за одну ніч, придумав всю композицію цілком.
 
- Ця пісня про те, як річка зносить все на своєму шляху. Це алегорія: немов я сама, своєю енергією і музикою, змиваю минуле і рухаюся в майбутнє, не помічаючи перешкод на своєму шляху, - говорить Настя Кочетова.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі