Увійти

MTV Video Music Awards 2015: про шоу та всіх переможців

30-го серпня в Лос-Анджелесі пройшла церемонія MTV Video Music Awards 2015. 
 
Переможцем у головній номінації "Відео року" стала Тейлор Свіфт зі своїм музичним блокбастером Bad Blood. Разом зі співачкою на сцену за призом піднялися її зіркові подруги, що знялися в кліпі. Ще одна категорія, в якій нагородили це відео, - "Краща спільна робота" (мається на увазі колаборація з репером Кендриком Ламаром).
 
Також Свіфт дісталися нагороди за краще поп-відео і краще жіноче відео (в цих номінаціях перемогла інша її відеоробота - Blank Space). Що ж, схоже, Тейлор серйозно налаштована стати найпопулярнішою виконавицею 2015 року!
 
Чиї ще кліпи визнані кращими? Ось список переможців в основних номінаціях:
 
Відео року:
 
Тейлор Свіфт і Кендрік Ламар - "Bad Blood"
 
Краще чоловіче відео:
 
Марк Ронсон і Бруно Марс - "Uptown Funk"
 
Краще жіноче відео:
 
Тейлор Свіфт - "Blank Space"
 
Краще хіп-хоп відео:
 
Нікі Мінаж - "Anaconda"
 
Краще поп-відео:
 
Тейлор Свіфт - "Blank Space"
 
Краще рок-відео:
 
Fall Out Boy - "Uma Thurman"
 
Висхідна зірка MTV:
 
Фетті Вап - "Trap Queen"
 
Краща спільна робота:
 
Тейлор Свіфт і Кендрік Ламар - "Bad Blood"
 
Найкраще відео з соціальним посланням:
 
Big Sean, Каньє Уест і Джон Ледженд - "One Man Can Change the World"
 
Краща художня робота:
 
Снуп Догг - "So Many Pros"
 
Краща режисура:
 
Кендрік Ламар - "Alright"
 
Краща хореографія:
 
OK Go - "I Will not Let You Down"
 
Що стосується самого шоу, то відкрив його спільний виступ Тейлор Свіфт і ... Нікі Мінаж. Так-так, ті самі артистки, які місяць тому сварилися з приводу номінацій VMA, тепер співають разом. Невідомо, чи насправді дівчата вирішили скористатися моментом, щоб "зарити сокиру війни", або ж вся історія з "ворожнечею" була непоганим способом привернути увагу до їх виступу на церемонії.
 
На церемонії відбулося ще одне примирення - і теж за участю Свіфт. Співачці доручили вручити нагороду імені Майкла Джексона Каньє Весту, який, як відомо, в 2009 році вчинив справжній скандал, заявивши зі сцени, що нагороди варта не Тейлор, а Бейонсе.
 
"Я познайомилася з Каньє Вестом шість років тому, на цій церемонії. Я, звичайно, дам вам закінчити (з цією фразою Каньє в 2009-му увірвався на сцену - прим.ред.), Але йому вдалося побудувати неймовірну кар'єру - одну із самих приголомшливих за всю історію", - сказала Свіфт, а вручаючи статуетку, обнялась зі своїм колишнім кривдником.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі