Увійти

Містичні і загадкові "Merva" презентували свій другий альбом - "І-Цзин"

Фото з офіційної сторінки гурту у Facebook Фото з офіційної сторінки гурту у Facebook
Український фолк-метал та фолк-рок гурт "Merva" з Рівного потішив шанувальників новою платівкою під назвою "І-Цзин".
Робота над диском тривала з 2012 року, а загалом колективу знадобилось 6 років, аби видати другу студійну платівку. Нагадаємо - перший диск під назвою "Bardo" у 2009 році.
 
 
До альбому увійшло 12 треків:
01. Досить
02. Ліфт До Небес
03. День Не День
04. ПланИ
05. І-Цзин
06. Відпусти
07. Полину В Небо
08. Ми Йдем
09. Із Прозорих Снів
10. За Небо
11. Все, Що Я Є
12. Сон І Час
 

Хочеться сказати декілька слів про власне гурт. 
 
Свої початки гурт бере із музичної формації «Ейфорія». У прямому ефірі київскього радіо у передачі «Український рок» 30 жовтня 2004 року хлопці оголосили себе під назвою Merva. Так виник новий гурт. Засновники та учасники Петро Зарудний і Дмитро Карасюк хотіли творити нову, прогресивну музику. Нажаль, колектив, що був заснований під час «Ейфорії» не підтримував нового напрямку, віддаючи перевагу старій школі року. Так вокаліст і барабанщик почали шукати однодумців-музикантів для творення нової музичної історії.
 
У 2009 році гурт записує свій дебютний альбом "Bardo" та знімає кліп на пісню «До себе в рай». Merva здобуває особливу популярність на Західній Україні та у столиці. Подібних на рок-сцені ще не було. Хлопці дбають про свій стиль: чорний одяг і підфарбовані очі — перші ознаки «мервівців». Тексти пише сам вокаліст гурту Петро Зарудний, виключно українською мовою, адже, на його думку, вона є містичною і загадковою, як і самі музиканти.
 
У 2015 році, окрім альбому, світ побачив й новий кліп гурту на пісню "Все,що я є".
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі