Увійти

MILES BABIES оприлюднили свій перший україномовний трек

Учасники київського інді тріо MILES BABIES оприлюднили свій перший україномовний трек. Ця композиція має назву «Естетам» і розповідає досить символічну історію боротьби добра і зла, як невід'ємних проявів людської натури, де любов виступає єдино можливим важелем вирішення цього одвічного питання протистояння.  Ареною розігрування дійства традиційно виступає місто – червона стрічка і основний мотив творчості гурту. 
 
Трек був записаний на студії «Шпиталь Рекордс» в місті Тернопіль і в процесі був доповнений досить несподіваними елементами завдяки спонтанним рішенням учасників команди і звукорежисера.  
 
Обкладинку для електронного синглу «Естетам» зробив відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов.  
 
Олексій Макаров, лідер гурту так коментує роботу над треком і кінцевий результат: «Це було дуже несподівано. Аранжування треку відбулося спонтанно. Але це тільки покращило його і без того сильні сторони. Ми дуже задоволені співпрацею зі студією, де відбувся процес запису.»
 
Іван Ковальов, гітарист гурту так прокоментував вихід пісні: «Щось нове ніколи не народжується без зусиль. Так відбувалося і з цим продуктом. Наша перша україномовна композиція – це експеримент, органічний і цікавий. Але насамперед він вдалий.»
 
Гурт MILES BABIES був заснований в 2012 році. На рахунку музикантів три кліпа, лайвовий ЕР та декілька синглів. З часу заснування і до теперішнього часу гурт продовжує створювати кінематографічні музичні композиції про життя амбіційної людини в умовах божевільного ритму сучасного мегаполіса.   
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі