Увійти

Marietta Ways розповіла містичну історію про кохання, таємниці душі та привиди

Marietta Ways розповіла містичну історію про кохання, таємниці душі та привиди Фото з офіційного сайту співачки www.marietta.com.ua
Молода українська співачка Marietta Ways презентувала новий кліп на пісню "Не відпускаю", режисером якого став Семен Горов.
 
Не відпускаю і не тримаю… Проста невизначеність чи ціле життя, закуте у срібні ланцюги сумнівів і заховане поміж поетичних рядків? Загадкова і романтична історія була відзнята на Лисій Горі в Києві.
Майстер української містики, режисер Семен Горов вирішив зробити відео містично-романтичним, і тому, більш підходящого місця для зйомок шукати і не треба було. Мовчазний ліс, вкритий позолоченим листям, свідок таємниць і обрядів, став на цей раз фоном для розповіді про кохання молодої яскраво-рудої красуні Marietta Ways!
Поява в густому тумані білосніжного коня на прізвисько Камиш додавала містичності в цей день. Несподівано виглядав в загадковому лісі і чорний раритетний «Ягуар», на якому співачка приїхала в осінній ліс відкрити свої почуття. Особливого ефекту сюжету додали лісові дерева, що ожили. Оригінальні костюми для цих героїв, в яких вірили наші пращури, спеціально створила молодий художник театру ім. Івана Франка Катерина Маркуш.
 
Семен Горов: "Це історія про почуття, перед якими неможливо встояти. Як заклинання, як найсильніші чари, від яких немає протиотрути".
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі