Увійти

MamaRika презентувала новий кліп на пісню "КАЧ"

20-го квітня, на свою першу річницю, проект "MamaRika" презентував новий кліп на пісню "КАЧ", яка була написана найпершою з часів появи проекту.

Анастасія Кочетова, яка співає під сценічним ім'ям MamaRika, такими словами прокоментувала свою нову роботу: "Друзі! Рівно рік тому народилася MamaRika. Це був, мабуть, найважливіший момент у моєму житті як музиканта. За цей рік ми встигли дуже багато. Разом із моєю нереальною командою ми випустили три сингли, два відеокліпи, взяли участь у півфіналі "Євробачення", були номіновані на премію "Yuna". Було багато концертів, фестивалів, я стала ведучою на радіо "NRJUkraine" і ще багато усього різного...
 
Тож сьогодні дуже символічно хочемо представити вам нашу нову відеороботу, яку ми зняли із нашим незмінним режисером, другом та братом Радиславом Лукіним! Це відео - експеримент. Ми просто експромтом взяли камеру і пішли колесити по місту. Саме такий настрій ми хотіли передати вам. КАЧ - це та композиція, яку ми, до речі, із Іваном Клименком написали найпершою з часів появи MamaRika! Тож вона дочекалася свого часу! І, як на мене, саме так все і мало статися. Ніколи не втрачайте свій кач, свою внутрішню свободу - це те, що хотілося сказати вам, коли ми створювали цю роботу. Сподіваюсь, вас неслабо КАЧне!"
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі