Увійти

Любов і лід в новому кліпі "Cepasa"

Напередодні зими український електронний музикант "Cepasa" представив нове відео на трек "Better With You". Режисером і автором ідеї виступила Настасья Мілевська, оператором - Олександр Петроченко, а режисером монтажу та колористом - Костянтин Ліщина. Цікаво, що цей склад також працював і над попереднім кліпом "Cepasa" на пісню "Always Beautiful".
 
Дії відбуваються на одній з найстаріших льодових ковзанок Києва «Крижинка», де лід, як і раніше, рівняють і заливають вручну. Цьому катку вже 34 роки, і він до цих пір зберіг свій первісний вигляд. Як каже режисер кліпу, саме цей факт і став вирішальним у виборі локації.
Better With You занурює нас в найбільш незвичайну love-story, яку тільки можна собі уявити. Головні ролі виконали професійні спортсмени Поліна Огарьова і Дмитро Ігнатенко.
 
Настя Мілевська (режисер):
"Ми зняли історію виникнення почуттів і поставили її на леза ковзанів. Тому що давно не бачили, щоб професійні фігуристи були відображені в контексті художньої історії. Про цей вид спорту взагалі забули, він в скрутному становищі перебуває зараз. І нам захотілося показати фігуристів. Підняти їх з колодязя забутих тем. Показати, наскільки це красиво. Інше питання, що відшукати пару фігуристів, які можуть вільно взаємодіяти - дуже складно. І складність полягала не тільки в тому, що у нас в країні цих пар всього одна, а в тому - що нам потрібні були фактурні люди. Тому, переглянувши море фігуристів-одиночників, бо єдина готова пара нам не підходила, ми знайшли тих самих. Але разом вони ніколи не каталися, жили в різних містах. Тому ми просто запитали їх обох: «Чи зможете зкататися за один день без тренера?» - Вони відповіли, що зможуть. І нам це сподобалося. Ми розповіли їм концепцію, дали завдання і вони все зробили. Вони дуже хоробрі - знімалися 10 годин поспіль в легкому одязі при дуже низьких температурних умовах. Ніхто не скиглив - що я найбільше ціную, в тих, хто працює на майданчику. І, що цікаво ще - це два найвищих фігуриста Європи за останні 20 років. Високим фігуристам в рази складніше кататися, так що наші герої перемагали закони фізики. Вони обидва - члени Олімпійської збірної України різних років, при цьому ще й привабливі як персонажі. Плюс нас підтримали працівники найстарішою льодової арени Києва «Крижинка» - їй уже років 40, її намагалися знести і ми закохалися в цю пострадянську фактуру приміщення - там і розгортаються взаємини наших героїв".
 
Нагадаємо, що вже 1-го грудня в столичному клубі "Atlas" "Cepasa" представить нову програму "White Noises" - аудіовізуальний концерт з видовищними світловими проекціями.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі