Увійти

Любомир Левицький презентував молодіжну комедію #Selfieparty

Фото: vitaminfilmstudio.com Фото: vitaminfilmstudio.com
16-го березня, в Києві, український режисер Любомир Левицький, відомий за трилерами «Штольня», «Ломбард» і «Тіні незабутих предків», представив нову стрічку #Selfieparty («Селфіпаті») – молодіжну комедію з елементами детективу. В широкий український прокат стрічка вийде 31-го березня. А поки що перші глядачі мали змогу переглянути лише 30-хвилинний уривок нового проекту.
 
Зйомки фільму проходили з жовтня по грудень 2015 року у Львові за участю Vitamin Film Studio на замовлення телеканалу «Сонце».
 
«Багато українських каналів продюсують фільми. Ми хочемо поставити себе в одну лінійку з ними, створювати кіно, бо ми бачимо в цьому потребу й відчуваємо в собі сили. У нас взагалі дуже великі плани щодо створення нового контенту, серед яких кіно, театр тощо.
 
Кілька років тому ми з Любомиром Левицьким вели розмову про великий проект (містичну стрічку «Егрегор» – ДМ), але подумали, що в перерві можемо зробити якийсь швидкий цікавий комерційний продукт. Так і з’явилась ідея з молодіжною комедією», – пояснив «Детектору медіа» Сергій Лавренюк, генеральний продюсер стрічки (телеканал «Сонце»).
 
#Selfieparty розповідає про чотирьох друзів-студентів, які після гучної вечірки опиняються в поліцейському відділку, не пам’ятаючи подробиць минулої ночі. Аби довести свою непричетність до вбивства, що сталося під час гулянки, хлопці збирають в інтернеті всі фото й відео бурхливого вечора.

Головні ролі виконують актори, яких було обрано під час всеукраїнського кастингу, що проходив у найбільших університетах України та на сайті проекту: Артур Шурипа, Борис Савенко, Богдан Рубан, Володимир Ситник, Сергій Зоренко та інші. Також у зйомках вечірки було задіяно близько 300 акторів масових сцен.
 
У коментарі «Детектору медіа» режисер розповів, що планує продемонструвати стрічку в кінотеатрах України, Грузії та Казахстану, про це вже є домовленості. Пан Левицький не розголошує бюджет, але пообіцяв озвучити цифри тоді, коли команда закінчить постпродакшн і фільм буде готовий до широкого вжитку. Він зазначив, що творці сподіваються повернути витрачені на виробництво #Selfieparty кошти за рахунок лише національного прокату.
 
Наразі стрічка знаходиться на фінальному етапі зведення звуку й з’явиться на українських широких екранах 31 березня цього року.

Джерело: Детектор Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі