Увійти

Lika Bugaeva презентувала альбом "Zetetic"

Lika Bugaeva презентувала альбом "Zetetic". Ці десять пісень англійською мовою - рок-н-рол в чистому вигляді. Тільки потужні гітари і олдскульний барабани стіною.
 
"Zetetic - це альбом перфекціоністів. Півроку ми перебували в безперервному творчому процесі. У цій роботі немає випадковостей - від моделі барабанів до гітарних підсилювачів, від звукорежисера до студії. Ми пишаємося звучанням, яке зробили на свій смак, не піддавшись тенденціям. Це наш шлях. І в цій платівці ми стали краще.
 
Звукорежисер альбому - Сергій Добровольський. Він працював на студії з усіма - від поп-зірок до топових рок-груп країни. Це надзвичайно талановитий музикант, з гарним смаком. Я довірилася йому і не помилилася - на запису ми зуміли передати те дихання і нерв, з яким група грає. І, звичайно, додали цьому більше забарвлення і характеру.
 
Альбом називається «Zetetic». Це той, хто живе сумнівом, прагне знайти нові смисли і свою правду. Мені це слово здається настільки важливим, що я готова набити його на тілі.
 
22 жовтня ми презентуємо альбом «Zetetic» концертом у київському клубі Atlas. Цей день буде нашим новим днем ​​народження. Обов'язково приходьте, ми дуже чекаємо вас" - говорить Ліка.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі