Увійти

Київський інді-гурт "Molly's" презентував дебютний відеокліп

Днями столичний проект Івана Верещагіна Molly's оприлюднив відеокліп на дебютний сингл «Світло». Режисером стала Олена Сніцаренко, оператором – Павло Ліхолат.
 
Олена Сніцаренко, режисер: «Кліп "Світло" – це метафора внутрішнього світла людини. Світла, яке ми шукаємо в інших людях та за яким слідуємо. Його сяйво вабить нас та веде за собою. Проте найважливішим є те світло, яке ми залишаємо в житті іншої людини. Тому наш кліп можна розцінювати як заклик залишати після себе тільки добро».
 
Іван Верещагін, автор проекту Molly's: «Сингл "Світло" побачив світ 19 березня 2015 року. Його поява стала результатом мого знайомства із композитором та діджеєм Романом Плеканом. Ми швидко зійшлись на спільних музичних смаках і він вирішив допомогти мені із записом цієї пісні. Я надав кілька своїх демок і Роман обрав "Світло". Йому сподобався ритм, гітарний риф та мелодія вокалу...
 
Пісню було записано в домашній студії Романа. До речі, при роботі над “Світлом” було використано не звичні програми для запису живих інструментів, а діджейську програму Ableton».
 
Щодо найближчих творчих планів Molly's, то вже у квітні відбудеться прем'єра другого синглу проекту. Наразі робота над піснею знаходиться на завершальній стадії.
 
 
Цікаві факти:
 
Проект Molly's існує з 2011 року, проте перший сингл вийшов лише у 2015 році.
 
Наразі гурт не має стабільного складу музикантів. Його автор – Іван Верещагін – планує залучати до роботи над кожною окремою піснею різних людей.
 
Зйомки кліпу «Світло» тривали лише шість годин – дві години у студії та близько чотирьох годин на вулиці.
 
Прем'єра кліпу відбулася майже рівно через рік після випуску синглу. Кліп було оприлюднено 15 березня 2016 року, а сингл з'явився в мережі Інтернет 19 березня 2015 року.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі