Увійти

Козацька Mantra - Фагот презентував патріотичний кліп

До Дня Незалежності України Олег "Фагот" Михайлюта, лідер гурту "ТНМК", презентував кліп на пісню "Mantra" з майбутнього альбому свого сольного проекту "Fahot".
 
Режисером патріотичного чорно-білого кліпу став сам Олег Михайлюта спільно з Ольгою Навроцькою. Містичне відео передає тему боротьби добра зі злом. Незалежність - це генетичний код. Саме тому ми непереможні - головна ідея цієї роботи.
 
На своїй сторінці в Facebook Фагот розповів передісторію створення пісні:
"16 числа, в неділю, я дізнався, що під час" референдуму "в Криму викрали Ярослава Пілунського (український режисер і кліпмейкер). Де він перебував - не знав ніхто. Кожен з нас зробив саме ті дзвінки і саме тим людям, які могли допомогти його знайти, але навіть після того просто так сидіти і чекати було не зовсім комфортно. У понеділок вранці я вже був на студії. У той же день саме вранці до мене в студії зайшов Придувалов, хоча, зазвичай, раніше 18:00 він в студії ніколи не з'являвся. Ще на порозі він сказав: "давай писати мантру, треба Пила витягувати". Я відразу почав шукати звук барабанів серед тих, що я записував на Грушевського під час протистояння, Придувалов взяв бас і став грати риф. Так ми почали ... писали весь день ... на наступний день музична форма була готова і по обіді на студію по зовсім інших справах зайшла Аня Заклецька - фолкова тема в її виконанні лягла в трек, неначе там була завжди. Під вечір на третій день пісня була зроблена". А вже в п'ятницю його друга відпустили з полону.
 
"Ми обов'язково переможемо, тому що у нас є коріння і в них наша сила", - написала на своїй сторінці в Facebook Ольга Навроцька. "Це містика, справжня українська магія. Ми пишаємося бути частиною цього", - додала вона.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі