Увійти

Kozak System презентували тизер нового кліпу на пісню "Коли вона"

08-го вересня гурт "Kozak System"  презентував тизер нового кліпу на пісню "Коли вона".
 
Відео "Коли вона" – це лірично-драматична історія кохання та стосунків між чоловіком та жінкою. Робота на текст Сергія Жадана викликає суперечливі, проте сильні емоції. Прем’єра відео запланована у вересні цього року.
 
Нагадаємо, в середині серпня продакшн студія «FreeFilmProdaction» відзняла відео на пісню "Коли вона", з нового альбому Kozak System "Живи і Люби". Зйомки відбувались на "київському морі" і на деяких міських локаціях. Тривали зйомки близько 20-ти годин.
 
Продюсером та ідейним натхненником кліпу стала відомий український фотограф Олена Божко:
"Спочатку був прекрасний вірш Сергія Жадана "Декому краще вдаються приголосні, декому голосні", який група "Козак Систем" перетворила на неймовірно чуттєво-драматичну пісню, а потім ми вирішили відзняти на неї відео. Здається, все вдалось. З багатьма речами, нам дуже пощастило. В день зйомки, по всьому місту була злива, а до нас чарівним чином вона не дійшла. А коли знімали сцену біля багаття, в небі періодично спалахували блискавки, які створювали особливу атмосферу. Такі моменти особливо цінні, спеціально їх не сплануєш і не відтвориш, а в кадрі виглядають дуже ефектно. Хочу відзначити роботу молодої актриси Оксани Вергелес. Маленька, тендітна дівчинка змогла передати цілий спектр емоцій і з легкістю відіграла найдраматичніші сцени. Ну, і як завжди, було дуже приємно працювати з режисером Владом Разиховським, оператором Володимиром Дорогобидом та лінейним продюсером Іриною Новосаденко - професійна і злагоджена команда. Та й узагалі, напевно, коли в одному місці збираються хороші і талановиті люди, то в результаті обов'язково народжується щось надзвичайне."
 
Влад Разиховський (кліпмейкер): "Дуже радий знайомству з "Козаками". Завжди цікаво працювати з креативними, талановитими та професійними людьми. Умови зйомок були непростими: то гроза, то комахи, то люди:) . Але ми з усім впорались, всі перешкоди подолали. Монтаж плануємо завершити найближчим часом, тож чекайте нашу нову роботу!"

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі