Увійти

Кліп на пісню «Облиш» став апофеозом десятирічної сольної кар`єри Світлани Лободи

LOBODA презентувала символічний кліп про роль жінки на землі. У чуттєвій та емоційній відеороботі артистка втілила історію про вічну жертовність жінки. 
 
LOBODA презентувала довгоочікуваний кліп на пісню «Облиш» напередодні міжнародного дня захисту жінок від насильства (25 листопада), в рамках всеукраїнського туру «Пора домой».
 
Перший україномовний сингл в репертуарі артистки був вперше представлений під час концерту в Харкові і настільки зворушив глядачів своєю драматичністю і емоційним напруженням, що у більшості на очах виступали сльози. 
 
Новий сингл - це несамовите послання, покликане привернути увагу до однієї з найважливіших проблем людства: насильству над жінками. 
 
LOBODA неодноразово піднімала гострі теми у своїй творчості, проте саме композицією «Облиш» співачка вирішила почати потужний соціальний арт-проект на захист представниць слабкої статі, які стали жертвами тиранії в сім'ї. 
 
За словами режисера кліпу Нателли Крапівіної, в новій відеороботі немає місця реальності: це всього лише театр, ілюзія життя. І головне завдання, що стоїть перед глядачем, - відчути цю умовність і вловити значимість символів, якими наповнений кожен кадр картини. Для того, щоб відтворити атмосферу театральності, LOBODA вперше за 5 років відмовилася від пейзажних зйомок за кордоном і зупинила свій вибір на одному з київських павільйонів. 
 
Протягом 5 днів команда артистки монтувала найскладніші декорації. Згідно ідеї картини, сюжет кліпу розгортається у трьох основних локаціях - кухні, оранжереї і ванній кімнаті. Кожна з них має своє колірне рішення і сенс, але спільним залишається одне - темна холодна гама, відчуття душевної порожнечі і занедбаності. 
 
Партнером LOBODA по знімальному майданчику став неймовірно творчий, але не професійний актор, ім'я якого артистка поки не називає. Саме він майстерно втілив образ антигероя, який терзає кохану, оголюючи її покірну душу, повну жертовності. 
 
Весь цей час за ними спостерігає якась таємнича сутність. Її рухи сповнені символізму, очі - болю, тіло вкрите саднами. Вона живе в наших героях, оточує їх, бореться і захищає героїню. Це і є Любов, яку ніхто ніколи не бачив в обличчя. У кульмінації відео - сцені жертвопринесення - Любов бере на себе головну роль, рятуючи Жінку й покоління, що йдуть за нею, від смерті. 
 
Артистка впевнена - кліп на композицію «Облиш» стане апофеозом її відеоробіт за всі 10 років сольної кар'єри.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі