Увійти

Христина Соловій презентувала свій новий кліп "Под облачком"

Другий офіційний кліп Христини Соловій знято на лемківську пісню «Под облачком», що увійшла до дебютного альбому співачки «Жива вода» (реліз альбому відбувся 22.09.2015).
 
Для Христини ця пісня є особливою, бо, за її словами, саме завдяки їй вона дізналася про своє лемківське походження, вперше почувши її у 11 років.
 
Христина Соловій: «Пісня «Под облачком» стала символом моєї любові до Лемківщини. Саме почувши її, мама розповіла мені про наше лемківське походження, про людей з дивними звичаями і такою милою, місцями чудною, говіркою. Багато із тих людей мені не вдалося знати живими. Але я завжди можу відтворити в уяві їхні образи, що мені тоді навіяла ця пісня - чи не найдорожча для мене пісня-портал і нерозривний містичний зв'язок з моїм корінням»
 
Режисер відео Яна Алтухова (Red Glass production) зазначає, що в цій пісні, абсолютно магічній, є щось від історії, яка викладена в геніальних «Тiнях забутих предкiв»: любов, що здатна перемогти навіть смерть, тяжіння, вир, невловима магія людських відносин.
 
Яна Алтухова: «Те, що дія повинна відбуватися в справжньому лісі, вночі, було зрозуміло відразу. Трохи пізніше виникла ідея, що наша героїня - це чарівна мавка, яка живе в тому самому лісі з "Лісової піснi". За допомогою технології 3D маппінгу ми створили для неї новий нереальний світ, в якому вона й оселилася, вигадали для неї друзів-духів, рослини, квіти, дали можливість керувати силами природи - водою, вогнем, повітрям.
 
Цим кліпом ми хотіли передати магію слів пісні «Под облачком» і неймовірну атмосферу української міфології»
 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі