Увійти

Хіп-хоп гурт "Тулим" презентував свій третій альбом "НЕТРІпанина"

Фото з офіційної сторінки гурту "Тулим" у Facebook Фото з офіційної сторінки гурту "Тулим" у Facebook
15-го березня київський хіп-хоп колектив "Тулим" презентував новий альбом під назвою "НЕТРІпанина". Це вже третя платівка в дискографії гурту, який свій початок бере з 2008 року.
 
За час своєї діяльності "Тулим", окрім двох альбомів, випустив більше 10 відеоробіт, виступив у більшості міст України, а також дав концерти у Польщі, Естонії, Болгарії та Росії.
 
В записі нового альбому взяли участь найкращі українські реп-виконавці (Mammoth DMNT, Dee, Zombo (Kickit), Довгий Пес (Ціна Ритму), DPMN (Падваротня), ЛёХкий (СЛЕД), також голандські МС з відомої групи Het Verzet - EllMatic та BlabberMouf і співак Женя Дідур з Сімферополя.
 
Альбом виконаний в класичному хіп-хоп стилі під соковиті інструментали від бітмейкерів з України (KyLЯ, GAZZ), Польщі (Matis), Македонії (Dimiography) та Росії (СТЕПМАН).
 
Хлопці так описали свою нову платівку: "Цим альбомом ми хотіли показати різні грані нашого міста Київ (нетрів). Ми розповідаємо, що наша столиця може надихати своєю красою, атмосферою, а з іншої сторони ми бачимо спальні райони, бідність, руїну. На цей альбом нас надихала уся ця різнобарвна палітра емоцій, яку переживає будь-який житель великого міста".
 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі