Увійти

Jamala презентувала новий кліп на пісню "Шлях додому"

Jamala презентувала новий кліп на пісню "Шлях додому", реліз якої відбувся 18 травня 2015 року, в річницю депортації кримських татар. Композиція також увійшла до альбому «Подих», який вийшов 12 жовтня 2015.

 
Режисером кліпу стала Анна Копилова.
Зйомки відео зайняли чотири дні і проходили в столиці Грузії Тбілісі, містах Мцкхета, Булачаурі, Натахтарі, Табакхмела, в селищах Цітеле, Сопіли і Коджорі.
 
Jamala про свою нову роботу говорить так: "Коли я перший раз подивилася кліп, у мене защеміло серце - настільки грузинські пейзажі нагадали мені рідний Крим. У цьому відео практично немає красивих видів, бо нашим завданням було показати людину, яка знаходиться у внутрішньому пошуку. Ця історія про самотність і повернення до свого коріння.
 
До речі, шлях, який я долаю в кліпі, дуже схожий на мій маршрут з Києва до Малоріченського. Коли я вчилася в консерваторії, точно так же їздила до батьків на канікули: метро, ​​поїзд, такий же старий автобус, а іноді і мотоцикл з коляскою. В кінці відео моя героїня говорить «баба» (батько). Це слово дає відчуття спокою, воно повертає мене додому, що б не відбувалося навколо.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі