Увійти

Ivan NAVI представив кліп на новий танцювальний трек "Закохуюсь"

Молодий співак Ivan NAVI представив кліп на новий танцювальний трек "Закохуюсь" про палке кохання, від якого втрачає голову і готовий бігти за ним хоч на край світу.
 
На зйомках відеороботи Івану теж довелося добряче побігати. Режисер відео Володимир Шурубура, який навесні створював для Ivan NAVI "Такі молоді", в роботі над новим відео "Закохуюсь" влаштував артисту майже марафон вулицями осінньої Одеси.
 
- За ці кілька місяців, які пройшли після зйомок попереднього відео - Іван зробив просто квантовий стрибок в своєму зростанні як артиста і актора. Нам вдалося реалізувати все задумане, він легко перевтілювався в абсолютно різні за стилем образи, тому, впевнений, глядачам буде цікаво спостерігати як за змінами сюжету, так і за героями відео, - розповів Володимир Шурубура.
 
Іван з'явиться в відеокліпі відразу в двох ролях: в першій він зіграє такого собі англійського денді, а в іншому - самого себе - молодого артиста, який по вуха закохується в дівчину із залу під час свого концерту:
 
- Осіннє море, Одеса - ідеальне місце і час, щоб закохатися", вважає Ivan NAVI. 
- У цьому кліпі у мене була дуже крута можливість побачити себе з боку - як я міг би виглядати, якби таки став, наприклад, маркетологом, а не артистом. Але за сценарієм кохана дівчина дістається-таки артисту і тікає з ним на край світу. Це означає, що я зробив правильний вибір)). Але, якщо серйозно, цей кліп і пісня подарунок усім студентам - колишнім, майбутнім і тим, хто є студентом зараз - закохуйтеся, завжди відчувайте себе молодими і біжіть за своєю мрією! Навіть якщо доведеться пробігти практично марафон, як ось мені в кліпі - не здавайтеся)!
 
Зйомки кліпу тривали 2 дні на морському узбережжі і в старовинній частині Одеси. Знімальна група складалася з 15 чоловік. Оператором відео роботи став Микита Кузьменко, а стиль героїв створювала Олена Логвин. Головну героїну зіграла актриса і модель Женя Неволіна. Саме в неї закохуються двоє героїв Івана та потрапляють в любовний трикутник.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі