Увійти

Інтелектуальний арт-рок від «Біллі Мілліґан Бенд»

Фото з офіційної сторінки "Біллі Мілліґан Бенд" у Facebook Фото з офіційної сторінки "Біллі Мілліґан Бенд" у Facebook
28 травня 2016 року у київському Будинку Актора відбудеться концерт  арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд».
 
Кожен концерт «Біллі Мілліґан Бенд» - це подія у культурному житті України, яка більше не повторюється. Адже до кожного свого виступу музиканти готують нову програму та наповнюють її новим сенсом, відповідно до настроїв мінливого множинного розуму «Біллі Мілліґан Бенд».
 
Акустична програма називається «Інтелектуальний арт-рок». Це унікальний синтез музики та моно вистави. Склад гурту на цей концерт доповнився новими учасниками і виглядатиме так:
Макс Прудеус – вокал та гітара
Андрій Орищенко – клавішні
Жанна Марчинська - віолончель
Євген Снісар – контрабас
Дмитро Василець – перкусія
Любов Бобир – бек-вокал
До нової акустичної концертної програми долучилась також акторка та телеведуча Ксенія Стужук. Вона читатиме соціальні монологи між п’єсами, які гратиме гурт. 
 

«Біллі Мілліґан Бенд» - це інтелектуальний український арт-рок. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 

У свідомості американця Біллі Мілліґана жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з однієї на іншу, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд", тобто усі музиканти, які беруть участь у проекті.  
Всі разом вони народжують композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про любов, свободу, буття собою, цілісність та ролі людини у соціумі. 
2014 року «Біллі Мілліґан Бенд»  випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові", 2016 року виходить другий альбом «Хворий на Любов». Наразі гурт працює над третім long play, робоча назва цієї платівки «Радіопасивність».

Нагадуємо, що попередня концертна програма гурту називалась «Інакша музика» і була представлена у київському будинку Булгакова 23 грудня 2015 року.

Квитки на концерт доступні за цим посиланням: bmb.2event.com
 
Бути в курсі новин гурту можна на офіційних сторінках «Біллі Мілліґан Бенд»:
Офіційний сайт: www.billymilliganband.com
ВКонтакте: vk.com/billymilliganfangroup
 
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі