Увійти

ILLARIA презентувала одну з найромантичніших своїх відео робіт

Трохи раніше ми писали про презентацію співачкою ILLARIA нової пісні - Агапіму. І ось сьогодні відбулась презентація кліпу на цю пісню. 

За словами самої виконавиці, кліп на пісню «Агапіму» (αγάπη μου) - це одна з найромантичніших її відео робіт.

Нова авторська україномовна пісня не випадково має саме грецьку назву, адже у перекладі – «Агапіму» означає «Мій коханий». На цю ліричну композицію співачку надихнула її власна історія романтичного знайомства з майбутнім чоловіком, яке відбулося на землі їхніх еллінських предків. Очевидним виявився і вибір місця зйомок кліпу – мальовничий і загадковий острів Крит, де закохані планували не лише приємно відпочити, а й втілити задум спільної творчої роботи.
 
Вперше режисером власного музичного відео стала сама співачка, а її обранець і натхненник Сергій Середа дебютував у ролі оператора. Цей тандем і автобіографічність пісні додали роботі особливої чуттєвості та інтимності. Романтичний образ співачки довершили вишукані і невагомі сукні від української дизайнерки Анастасії Іванової, а також робота незмінної стилістка Наталки Карпенко
 
Цікаві факти:
Майже всі натурні кадри було відзнято на Криті, де на одній з локацій Сергій зробив своїй коханій Ілларії пропозицію одружитися. У кліпі можна побачити каблучку, на правій руці співачки.
Як завжди у випадку з Ілларією не обійшлося без технічних оказій. Після третього знімального дня кофр з камерою впав у море, але інформація з дорогоцінними кадрами не постраждала. А у Києві під час зйомок сцени за роялем у павільйоні раптово зникло світло – довелося імпровізувати з ліхтарями на батарейках.
Прем’єра кліпу спершу планувалася на осінь 2014 року, але ILLARIA вирішила допрацювати аранжування, посиливши пісню оркестровим звучанням. Через це була змінена і концепція кліпу, і час презентації - серпень 2015, якраз на річницю заручин авторів кліпу «Агапіму», тепер вже подружньої творчої пари Ілларії та Сергія Середи.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі