Увійти

Гурт "ZAPASKA" презентував новий альбом "POMALU"

Фото з офіційної сторінки гурту "Zapaska" у Facebook © Michal Horak Фото з офіційної сторінки гурту "Zapaska" у Facebook
Український музичний дует "Zapaska" презентував новий альбом "POMALU" (Помалу), до якого увійшло 10 композицій. Альбом створено спільно з саунд-продюсером кам’янецького походження - Alex J Kramer. 
 
«Alex J Kramer виступив саунд-продюсером альбому, долучився до аранжування пісень. Його знахідки ми використали не лише для студійного, але й для концертного звучання ZAPASKA. Фактично в альбомі «ПОМАЛУ» це – третій учасник групи».
 
Звучання альбому м’яке та виважене, в порівнянні з більш експериментальними платівками дуету: KONTUR (2014), TRANSLITOM (2011). Тексти альбому переважно україномовні. Спеціально для закордонного релізу було зроблено чеський переклад талановитим празьким славістом Олексієм Севруком. Більшість пісень – авторський матеріал, і лише одна –  «Запитайся», створена на вірш Миколи Бажана. Крім того, в альбомі є цитати з Тупака Шакура та Володимира Самійленка. 
 
Окремі композиції альбому були оприлюднені у 2014 та 2015 роках.  «Школярська» увійшла до плей-ліста  року Еuronews. Сингл «Вікна відчинити» потрапив до кращих українських релізів 2015, за версією британського радіо-шоу The Sound of Confusion. 
 
Деякі пісні ПОМАЛУ були включені в концертну програму ще влітку 2015-го і представлені на фестивалях (Файне місто, Захід, Республіка), однак більшість матеріалу буде новим для вітчизняного слухача. Першими пісні альбому почули мешканці Польщі, Словаччини, Чехії, Австрії, Німеччини та Голандії, де Zapaska гастролювала напередодні випуску ПОМАЛУ.
 
CD реліз альбом взяло на себе словацьке видавництво Slnko Rekords. 
 
Перші презентації ПОМАЛУ в Україні відбудуться: 
7.04  в Києві (MonteRay Live Stage)
12.04 у Львові (Underground)
 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі