Увійти

Гурт "Я Тебе Не Знаю" презентував дебютний альбом "Жовтий"

Молодий дует з Києва "Я Тебе Не Знаю" виклав у мережу для вільного скачування свій дебютний альбом під назвою "Жовтий"До нього увійшло 14 пісень, написаних впродовж 2015 року. 
 
Назва "Я Тебе Не Знаю" може здатися на перший погляд дещо негативною - вона відштовхує, провокує. Але після прослуховування музики гурту розумієш, що то не є грубість, а просто щирість без жодних прикрас та яскравих обкладинок.
Хіба ми можемо бути упевненими, що повністю знаємо людей навколо нас?! А якщо зануритися глибше, то чи добре ми знаємо самих себе?! Нерідко наш розум керується у пізнаванні світу накопиченими досвідом стереотипами, аби не витрачати час на обробку
додаткової інформації. І людина вже не помічає, як ігнорує деталі, як зухвало удає собі, наче все і всі їй добре знайомі. Та невже!
"Я Тебе Не Знаю" - це відвертість, готовність пізнавати та відкриватися світу.
 
В цьому переконують експресивний інструментал Євгена Коляди, чарівний вокал Світлани Сугак та символічні філософські тексти пісень, що присвячені темам любові, боротьби, пошуку свого шляху у житті.
 
Перший трек альбому "Шість бісенят" присвячений мінливості жіночої натури. "Шість бісенят сидить в мені, шість перешкод маєш пройти...", - наказує героїня пісні своїй потенційній половині. Вона вже знає і відверто говорить, що не має повного контролю над швидкими змінами своїх настроїв/"бісенят" і тому, хто наважиться бути поруч з нею, доведеться докласти чимало зусиль.
 
Темі відносин між чоловіком та жінкою, а саме щодо пошуків кохання усього свого життя, присвячена і пісня "Шаман". 
Тут розповідається історія про повернення у світ живих міфічного Шаману, метою якого стає віднайти серед міліардів людських душ втілення його кармічної подруги. Заради цього він готовий геть на усе: "...все стерпиш охоче, і вже проти ночі сузірр'я урочі тобі напророчать: - овва! хто тобі я"
 
Серед інших пісень, до ліричних відносяться "Я Тебе Не Знала" та "Паралелі".
 
На противагу ліриці чимало пісень у "Жовтому" присвячено темі боротьби зі злом: "Тантал", "Вітер Дме", "Яса", "Земля", "Буря Йде", "Якби" та акапельна пісня "Жовтий"
 
Як розповів Євген Коляда, автор проекту, інструменталіст, аранжувальник, він не очікував таких текстів на свою музику:
 
"Ідея проекту та альбому виникла ще два роки тому. Коли я визначився, що для реалізації достатньо тільки вокалістки, то почав пошуки. Перша композиція, за яку взялася для спроби Світланка, була доволі складна - "Скажи мені". Результат вийшов цікавий і дивний, адже я сумнівався, що там взагалі можлива вокальна партія. А далі продовжував дивуватися тим темам та історіям, які почали у нас звучати". 
 
За словами Світлани Сугак, особливих придумок для текстів використовувати не довелося - творилося доволі легко та швидко. "Музика "Я Тебе Не Знаю" стала для мене своєрідним каталізатором і дозволила висловити ті настрої, якими на той момент жила я та мої рідні, друзі, знайомі. Це гострі переживання болю від втрат, несправедливості, як у пісні "Вітер Дме", і якась тупа впевненість, що все стане на своє місце - хто жадає максимум контролю, рано чи пізно задихнеться від нього. Образом цих розудумів став міфологічний персонаж Тантал. Це слово має ще кілька значень і тут можна провести чимало паралелей".
 
Особливу атмосферність до звучання "Жовтого" привносить космічний трек "Скажи мені", "Грай", а також інструментальна композиція "Місто".
 
Альбом доступний для скачування за посиланнями:
 
Дует "Я Тебе Не Знаю" був створений у січні 2015-го року. За стилем музику гурту можна назвати умовною сумішшю пост-року, тріп-хопу, ембієнту та етно.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі