Увійти

Гурт "Vivienne Mort" презентував сингл "Пташечка" з нового альбому "Rósa"

Український інді-рок-гурт "Vivienne Mort" презентував сингл "Пташечка" з нового альбому "Rósa", до якого увійде 7 композицій. 
 
Нова пісня - це чуттєва лірична композиція про кохання, від якої затамовує подих. Святослав Вакарчук у своєму Твіттері так прокоментував її: "Мурашки по шкірі... І радість від нової української музики"

Нині гурт готується до великого туру на підтримку свого нового альбому, який стартує 2-го квітня у Вроцлаві (Польща) та закінчиться 24-го квітня концертом у Києві.
 
Це вже п'ята студійна робота гурту. Нагадаємо - у 2010 році вийшов дебютний міні-альбом "Єсєнтукі LOVE", а вже згодом - перший повноцінний альбом "Театр Pipinó" (2013), міні-альбом "Готика" (2014) та міні-альбом "Filin" (2015). І от у 2016 році з'являється міні-альбом "Rósa".
 
У нещодавньому інтерв'ю журналу "Крок у Рок" вокалістка гурту і автор пісень Даніела Заюшкіна так прокоментувала появу нового альбому:
 
- Розкажи, що надихнуло на роботу над альбомом?
 
- Не дуже вірю, коли люди розповідають, що надихнулися чимось одним конкретним, це схоже на вигадану для прес-релізу історію. Наприклад, як співак поїхав в буддистський монастир і потім написав десять пісень. Я просто живу собі і надихаюся всім потроху. Альбом називається "Rósa". Кілька років тому я дізналася про Троянду Миру. Її коріння ─ в небі, а пелюстки ─ на землі, і їх багато. Пелюстки ─ це релігії, до яких ми належимо. Кожен обирає свою. Це схоже на китайські коробки або матрьошки ─ всередині великої знаходиться менша. Ми самі звужуємо свій простір. Найменшій матрьошці взагалі лишається розумова “хрущовка”. Коли такі матрьошки зустрічаються, то не розуміють, що знаходяться в однаковому скрутному становищі і краще б їм обійнятися і розцілувати одна одну, триматися разом і в горі, і в радості. Але вони рідко дивляться в небо і не бачать, що в них спільне коріння і по жилах, по стеблині, тече одна кров.
 
Не знаю, що вам дадуть ці матрьошки на пелюстках. Скажу так – я з дитинства знала, що люди роблять помилку, коли вважають перехожих на вулиці “чужими людьми”. Але ніколи не думала, що буде можливою війна. Я терпіти не можу “сторін”, і якщо сторони не миряться, краще буду сама. Але ніхто не забороняє мріяти про щось своє. Я мрію про Троянду Миру.
 
Отож, нічим таким особливим ми не надихалися, проте альбом вийшов змістовним.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі