Увійти

Гурт "Vivienne Mort" презентував новий міні-альбом "Rósa"

Фото з офіційної сторінки гурту "Vivienne Mort" у Facebook Фото з офіційної сторінки гурту "Vivienne Mort" у Facebook
Сьогодні, 15 березня, у світ вийшов новий міні-альбом українського інді-рок гурту Viviénne Mort "Rósa". У нього увійшли 7 композицій, що об’єднані загальною концепцією. 
Платівка виходить на лейблі Enjoy Records, який видає таких артистів, як Jamala, The Maneken, Bahroma, K.A.T.Y.A, Peter and the Wolves (Петя та Вовки) і Pur:Pur.
 
Даніела Заюшкіна, лідер гурту:
«Я б хотіла передати дещо важливе і, здається, ще ніколи не була такою сміливою. Мені і страшно, і радісно. Я присвячую цей альбом всім небайдужим людям, які прагнуть миру та любові, і ці прагнення женуть їх вперед. Rosa – це Троянда миру. Вона росте головою вниз. ЇЇ коріння в небі, а пелюстки на землі. Вона народжує сьогоднішній день і все живе. Кожен обирає свій пелюсток. Кожен сам обирає, в що йому вірити, що сповідувати. Ми обираємо сторони і створюємо протидію. Ми різні пелюстки, та через стеблину до нас тече одна єдина кров. Наше коріння – в небі. Я не злякаюся, коли ти станеш мною, і не захочу відібрати твоє життя, бо хочу жити».
 
Автором текстів і музики є вокалістка гурту Даніела Заюшкіна. Аранжування пісень належить всім музикантам Vivienne Mort – Гліб Проців (барабани), Олександр Лежньов (клавішні), Ілля Чемерис (бас-гітара). Акустичну гітару в пісні «How» записав Євген Якшин («Гапочка», K.A.T.Y.A). Інструментальною основою квартету є клавішні. В альбомі були використані: орган (Миколаївський костел), Hammond (cтудія Дмитра Шурова), Rhodes (Lipky Zvukozapys), рояль (Київська дитяча Академія мистецтв). Саундпродюсером виступив Сергій Любинський, відомий за роботами з Олегом Скрипкою, The Hardkiss, «Stoned Jesus» та ін. (студія «Revet Sound»).
 
2 квітня розпочнеться тур на підтримку нового альбому, який охопить такі міста як  Варшава, Вроцлав, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків та Київ. Також під час туру буде презентовано кліп на пісню «Пташечка». 
 
Нагадаємо, що восени 2015 концерти з новою програмою "Rósa" у Львові та Києві відбулися з аншлагами у тисячних залах.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі