Увійти

Гурт "Відповідь to be…" закликає зламати стереотипи

Український гурт «Відповідь to be…» потішив  слухачів новим синглом «Стереотипи».
 
Пісня «Стереотипи» була створена на початку 2016 року двома мовами - українською та англійською. Стимулом для написання стала участь гурту у всеукраїнському відборі до «Євробачення-2016». Генеральний продюсер відбору Костянтин Меладзе дав схвальний відгук щодо даної роботи і наголосив, що ця пісня має європейський саунд!!! Саме це і стало поштовхом для професійного, студійного запису пісні! 
 
Хлопці дуже хотіли записати трек на високому рівні, в чому їм допоміг один із найвпливовіших продюсерів українського шоу-бізнесу - Юрій Фальоса, який продюсував таких відомих артистів, як Ані Лорак, Міка Ньютон, Маша Гойя та ін... Демо-запис пісні йому одразу сподобався на що хлопцям він дав такий коментар : «Ви мене реально здивували, я давно не дослухував до кінця трек, який мені приносили…». Після чого й запропонував свою допомогу у створенні даної пісні на студії звукозапису в Falyosa Family Factory. 
 
Для того, щоб трек отримав найкращий саунд, за справу взявся саунд-продюсер Дмитро Шнайдер, одна із робіт якого – пісня «Злива» у виконанні Андрія Хливнюка, Джамали та Pianoбоя, була визнана найкращим дуетом за версією премії «Yuna-2016».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі