Увійти

Гурт "Відповідь to be…" у своєму новому кліпі дарує позитивний настрій та налаштовує на новорічні свята

Гурт «Відповідь to be…» випустили новий святковий кліп на пісню “Nice Day”. Ідея написати пісню та відзняти на неї кліп з новорічним настроєм з’явилася у хлопців буквально на початку грудня, коли учасники бенду зібралися для обговорення майбутніх планів гурту. «Відповідь to be…» хотіли відзняти звичайне новорічне поздоровлення для своїх прихильників. Але не змогли втримати своїх емоцій і вирішили ризикнути і записати студійний трек і відзняти на нього кліп за нереально короткий термін - одну добу.
 
За словами фронтмена гурту, Віталія Голуба: «Ми хотіли подарувати чудовий музичний настрій всім, хто його так потребує напередодні новорічних свят, тим більше - нам самим це було необхідно. Ми не мали бажання «напхати» кліп всілякими спец-ефектами. Адже, ідея полягала в тому, щоб задати новорічний позитив».
 
Тільки правильний і чіткий план допоміг в реалізації задуманого. Контроль за всіма завданнями по кліпу взяла на себе талановита режисер-постановник, і справжній друг гурту - Марія Караман, відома постановкою в театрі «Tramway» (Трамвай). На роль головної героїні запросили молоду талановиту актрису Софію Торопчину, яка чудово передала настрій даної відеороботи. А місцем зйомки стала студія «Жовтий кролик», яка по всім заданим параметрам підходила для накопичення відеоматеріалу. Окремо від зйомок відбувався запис пісні «Nice day» на студії звукозапису.
 
Коли робота була зроблена, команда «Відповідь to be…» навіть не змогли повірити, що в них все вдалося і мало того, що на все пішло 10 годин, що навіть менше запланованого часу!!
 
Нагадаємо, що минулого року гурт «Відповідь to be…» вже радував слухачів передноворічним хітом “Crazy”, тож випуск пісень перед святами вже стає певною традицією.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі