Увійти

Гурт "Санмай" презентував вже другий міні-альбом у 2015 році

Луцький гурт "Санмай" влітку презентував свій дебютний міні-альбом "Шум". Музиканти вирішили не зупинятися на досягнутому і зробити ще один подарунок своїм шанувальникам до Нового року - гурт презентував новий міні-альбом "Сум".
 
Гурт так прокоментував появу нового релізу: "Запис альбому відбувався на студії Романа Сороки. Почався в кінці жовтня 2015 року і в кінці осені підійшов до свого завершення. Пісні були написані у різний період, але саме вони об’єднані у реліз, бо несуть релевантний настрій, до чого "Санмай" прагне на всіх платівках. Захотілось їх записати та випустити саме зараз, бо композиції несуть такий собі зимній меланхолійний настрій. А також зроблений акцент на акустичні гітари, що його принципово відрізняє від попереднього міні-альбому, який звучав більш альтернативно з домішками електронного звучання".
 
«У процесі творчого пошуку та накопичення нового матеріалу буває так, що народжуються пісні настрою. Настрою, який є тут і зараз, що не завжди відповідає стилістиці інших пісень. Саме таким є міні-альбом «Сум». Він миттєвий, не запланований, дещо випадковий і глобально щирий. Нові відчуття старого, старі емоції поновому. «Сум» - це зовсім не сумно. «Сум» - це просто голі емоції, що вимагають бути сублімованими у музику та почутими саме у цей момент», зазначив лідер гурту Сергій Гнатюк.
 
Трек-ліст «Сум» [EP]:
1. З нами II
2. Очі твої
3. День настане знов
 
 
Над альбомом працювали:
Сергій Гнатюк – вокал,тексти
Сергій Мінаєв – гітари, клавішні, домра, зведення
Артур Черчик – бас-гітара
Остап Сухоцький – ударні, бонги, перкусія
 
Роман Сорока – накопичення, мастеринг, підтримка
Юлія Іванова – бек-вокал 
Денис Валяєв – флейта
Всі аранжування гурту Санмай.
 
Ірена Ена – обкладинка
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі