Увійти

Гурт "Рокаш" презентував альбом нової subcarpathian рок-музики

Гурт "Рокаш" (Rock-H) презентував новий альбом “СПІВАНОЧКИ ПРО ЛЮБОВ”, до якого увійшло 12 композицій. Над цим альбомом гурт працював 2 роки і на кожне місце у ньому претендувало по три пісні. Зустрічайте 12 найкращих!
 
Щодо стилю, у якому зроблено новий альбом, то тут варто процитувати повідомлення з офіційної сторінки гурту у мережі "Facebook":
"Друзі, ми працюємо ось уже восьмий рік, і весь цей час стиль нашої музики позначали розпливчатою цитатою з Вікіпедії "Рок з елементами академічної музики та закарпатскього фольклору". Видаючи четвертий альбом, ми б хотіли чіткіше та виразніше окреслити меседж нашої музики і дати назву її стилю. Оскільки ні термін "фольк-рок" ні суперечливе "русинський рок" не передає повністю ідей, які ми хочемо донести. Ми живемо в регіоні, який здавна називався "Пудкарпатська русь". Саме говори цього регіону присутні у наших піснях. Це регіон, де живуть і лемки і бойки і гуцули і долиняни та інші народності в дружбі і мирі. Тому ми придумали термін, який на нашу думку найточніше передає наші ідеї і який має поширений міжнародний відповідник. Відтепер ми знаємо, що всі ці роки працювали у стилі "Subcarpathian rock". Знайте і Ви!"
 
Разом записали та видали альбом, надихаючи та підтримуючи одне одного:
Віктор Янцо – автор пісень, вокал, клавішні
Мар’ян Криськув – гітара, продюсування, запис, зведення, мастеринг
Андрій Криськув – гітара
Родіон Sun Lion – бас-гітара
Володимир Ульянов – ударні
Остап Панчишин – аранжування, продюсування
Олеся Киричук – бек-вокал
Вітор Винник – вокал (трек 9)
Віталій Кухарський – ударні
Роман Беднарський – ударні
Дизайнер – Олег Олашин
Менеджер гурту – Ірина Янцо

До речі - почути всі пісні нового альбому наживо всі бажаючі зможуть 8-го березня на презентації нового альбому в Ужгороді (Клуб "Фантом", 20:00)

 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі