Увійти

Гурт "PIANO" презентував новий сингл "Море води"

9-го березня відбулася прем`єра нової пісні "Море води" львівського гурту "PIANO". Композиція стала першим синглом нового повноцінного альбому колективу, дата релізу якого наразі невизначена. Робота над піснею тривала з вересня 2015 року.

"Море води – світ, який лежить у кожному. Простір, який ми наповнюємо почуттями. Це наш внутрішній голос, коли нас ніхто не чує, і це наш притулок, коли навколо нічого немає. Він наповнює нас світлом та спокоєм кожного дня. Для нас це нове звучання і виклик, який ми приймаємо", - розповіла лідер та вокалістка "PIANO" Христина Головко.
 
В рамках презентації наприкінці минулого року "PIANO" відіграли два ексклюзивні сольні концерти у Києві та Львові. Слухачі вперше почули "PIANO" у повному складі, сингл "Море води", програму "Пристані", а також декілька пісень, що увійдуть до нової платівки.
 
Поява синглу є новим етапом існування гурту, пов’язаним з роботою над записом та виданням першого повноформатного студійного альбому, а також відмінністю складу порівняно з попереднім акустичним EP-альбомом "Пристані", який зачарував сотні слухачів по всій країні. Музика "PIANO" протягом року лунала на 26 концертах, фестивалях ("Ї", "Файне місто", "Бандерштат", "Woodstock Ukraine", "Respublica", "Країна Мрій у Львові"), а також в ефірах відомих радіостанцій: "Львівська Хвиля", "Аристократи", "Громадське радіо", Ера ФМ ("Студія вихідного дня" та "Пора року" Андрія Куликова), Radio CORAX (Берлін, Німеччина), "Джем ФМ" ("Селекція"), "Urban Space Radio" ("MJoy Radio").

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі