Увійти

Гурт "O.Torvald" презентував новий кліп на пісню “Сніг”

Гурт "O.Torvald" презентував новий кліп на пісню “Сніг”. Кліп зняв режисер Кадім Тарасов та його “Chupacabra Production”. Кадім вже не вперше працює з "O.Torvald" – минулого року він створив для Галича шалено реалістичний образ Примата, який команда інтегрувала в концертне шоу та відеоролик “Історії однієї мавпи” 
 
Зйомка кліпу на пісню “Сніг” проходила в Києві й загалом тривала дві доби – в перший день знімали синхрони музикантів, в другий - саму історію. В якості експерименту Кадім Тарасов цього разу був не тільки режисером, а й художником-постановником, оператором та монтажером. 
 
Кадім Тарасов, режисер: Я зняв для "O.Torvald" відео на пісню “Сніг”, що може спровокувати багато трактувань та обговорень, бо кожен побачить в ньому власний сенс. У цьому кліпі чимало посилань та натяків– насамперед, на стародавні китайські традиції та ритуали (наприклад, теракотову армію китайського імператора). До речі, те, що відбувається за сюжетом – не просто ритуальне самогубство харакірі, це особливий ритуал, коли двоє закоханих вбивають себе.
 
Євген Галич, фронтмен "O.Torvald": “Кадім – несамовито творча натура, яка спонтанно генерує дуже круті ідеї. Саме так вийшло з кліпом “Сніг” – ми зустрілись, він швиденько намалював у власній уяві відео, а вже за два дні ми були на знімальному майданчику і працювали над втіленням його задуму. Кліп викликає суперечливі емоції й дуже різні інтерпретації. Не буду розповідати, які саме – дивіться відео і придумайте собі свою історію”
 
Кадім Тарасов, режисер: “Працювати з Женею Галичем мені завжди круто і легко, бо ми з ним – люди про одне і те ж. Тому розуміємо одне одного без слів та пояснень. "O.Torvald" довіряють мені, бо в нас спільне сприйняття світу – сприйняття рок-музикантів.”
 
Нагадаємо, 15 жовтня 2016 року український гурт "O.Torvald" вийде на сцену найбільшого концертного майданчика країни – Stereo Plaza. Це буде наймасштабніше шоу за історію гурту. Музиканти представлять публіці новий альбом, над матеріалом до якого працюють вже пів року.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі