Увійти

Гурт "O.Torvald" представить Україну на "Євробаченні-2017"

Гурт "O.Torvald" переміг у Національному відборі на "Євробачення-2017", фінал якого відбувся 25-го лютого. Саме цього вечора Україна обрала представника на пісенний конкурс, що проходитиме у Києві. Глядачі і судді віддали O.Torvald по 5 балів.
Загалом, за право представляти Україну на "Євробаченні" боролися шестеро конкурсантів: Сальто Назад, MELOVIN, O.Torvald, ILLARIA, TAYANNA і ROZHDEN. Відкрила фінальне шоу нацвідбору своїм виступом Джамала, яка цього року є однією із членів журі українського відбору. Саме вона, представивши Україну у Стокгольмі в 2016-му, виборола перемогу.

За результатами голосування журі, 1 бал отримала група "Сальто Назад", 2 бали отримав MELOVIN, 3 - ROZHDEN, 4 бали - ILLARIA, 5 балів журі віддали гурту "O.Torvald" і 6 балів - співачці TAYANNA.
 
За результатами голосування глядачів, ILLARIA отримала 1 бал, 2 бали - ROZHDEN, 3 бали - "Сальто Назад", 4 бали отримала TAYANNA, 5 балів - O.Torvald і 6 балів - MELOVIN.
 
 
Таким чином, TAYANNA та O.Torvald отримали сумарно однакову кількість балів. Проте, оскільки вирішальним при виборі вважаються голоси глядачів, переможцем став гурт "O.Torvald".

"O.Torvald" показали у фіналі національного відбору нове шоу на свою пісню "Time". Соліст гурту Женя Галич відмовився від прийому з "пострілом" у груди, який побачили глядачі у півфіналі. Музиканти співали на сцені на чорних пагорбах. 

Також під час фінального шоу українського національного відбору на "Євробачення-2017", виступили артисти із Франції та Польщі – Альма та Кася Мош. Ці співачки представлятимуть свої країни на пісенному конкурсі в Києві.
 
 
Цьогорічний національний відбір на "Євробачення" мав три півфінали. У кожному з цих півфіналів виступило по восьмеро виконавців, по два з яких за результатами голосування пройшли до фіналу. Ведучим нацвідбору на "Євробачення-2017" був Сергій Притула. У журі – музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця Євробачення 2016 року Джамала. Національний відбір на Євробачення UA:Перший другий рік поспіль проводив спільно з телеканалом СТБ.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі