Увійти

Гурт "Navkolo Kola" представив дебютний кліп "Так і Живу"

Гурт Navkolo Kola презентував своє перше музичне відео на пісню «Так і Живу», яка увійшла до минулорічної дебютної платівки «Океан». Цей трек для дебютного кліпу був обраний не дарма - він потужний за змістом і музикою, а також одразу задає драйвовий тон при першому знайомстві з колективом.  
 
Автором ідеї і режисером кліпу виступив Артем Григорян, на рахунку якого музичні роботи для Тартак, Був’є, TRACH, а також концертні відео для Монатік і ТНМК. За словами режисера, ця відеоробота познайомить всіх ближче з навколоколівцями, з усією групою, як з єдиним організмом, так і з кожним учасником окремо. Окрім музикантів, в кліпі також показаний своєрідний спектр емоцій, який притаманний звичайній фразі «так і живу». Всі відтінки простого висліву, який може бути зовсім не простим по наповненню і значенню.
 
До складу альбому «Океан» увійшли 11 пісень. Всі композиції потужні за змістом і музичним наповненням. Направленість текстів соціальна, проте є і пісні про особисті переживання. Автором лірики є вокалістка групи - Світлана Гєрманова. Музику написав Антон Дерев’янко - бас-гітарист колективу і саунд-продюсер студії Derevo Pro, де відбувався запис альбому. Аранжування пісень і саунд платівки - це спільна робота всіх музикантів колективу.  

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі