Увійти

Гурт "НАТОЛІЧ" презентував нову пісню на соціальну тематику та кліп

17-го червня дніпровський гурт "НАТОЛІЧ" презентував пісню на соціальну тематику "Amon-Ra" та кліп до неї.
 
Пісня стала третім оприлюдненим у мережі синглом з майбутнього, вже другого альбому гурту. Композиція містить у собі філософський та соціальний підтекст, в якому сумлінний раб взиває до свого Бога. Його молитва звучить на досить натягнутій струні. І зрештою, зовсім перестає бути схожою на молитву... Цитата одного зі сучасних авторів, що з'являється наприкінці відео, підштовхує глядача до подальших роздумів: «Люди завжди вірять у те, що їм хтось чинить перешкоди там, де вони лаштують їх собі власноруч».
 
«Ми вирішили презентувати цей сингл разом із кліпом через те, що в роботі "Amon-Ra" картинка і звук дуже цілісні. Варто послухати пісню та одразу переглянути відеоряд до неї і тоді, цілком можливо, у когось з глядачів виникнуть якість важливі питання до самого себе. Сценарій кліпу, до речі, за час роботи неодноразово змінювався, адже пісня звертається одразу до кількох верств населення», – розповів лідер гурту «Натоліч» Костянтин Рафальський.
 
Нове відео знімали спеціалісти столичної студії HeadShot Studio, режисерську роботу виконав дехто під псевдонімом Юджин, продюсером роботи виступила Ангела Жгутова, а оператором був Олексій Островой.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі