Увійти

Гурт «Monochromea» виступив на Головній площі країни

На Майдані Незалежності відбувся другий концерт гурту – «Live on the Mainstreet»
 
Виступ «Monochromea» став кульмінацією спільної акції гурту з екстрим-парком «X-Park», який провів свій традиційний флешмоб «X-Park Fan-Up».
 
На головній площі країни Христина Хромяк (Nanè) та її команда виступили вперше, презентувавши свою нову програму сотням киян та гостей столиці. Незважаючи на безліч форс-мажорів, які, за словами музикантів, переслідували їх весь день, все ж концерт став особливим для гурту «Monochromea» .
 
- Звичайно, це неймовірні відчуття - відіграти за тиждень два сольних концерти. Обидва виступи були хвилюючими, кожен по-своєму. Перший - це дебют, презентація, невідомість. Другий - це як наважитися знову стрибнути з парашутом: вже усвідомлюєш, що тебе чекає, тому ще страшніше зробити цей крок, - з посмішкою відзначила Христина Хромяк. - Насправді, вдруге виступати було вже легше. На відкритому майданчику атмосфера більш невимушена, люди підспівували і танцювали. До того ж в мене була змога прослухати і проаналізувати перший концерт, врахувати недоліки, покращити власне виконання. Сподіваємось, невдовзі знову зустрітись зі слухачами та представити свою повну програму.
 
Протягом заходу проводилась відеозйомка концерту, презентація якої відбудеться найближчим часом.
 
Нагадаємо, що свій перший концерт гурт «Monochromea» відіграв в Києві 17 липня в «Люди. Casual Food», презентувавши свою програму столичним меломанам та професіоналам музичної індустрії. Виступ колективу став своєрідною репетицією перед концертом на Головній площі країни.
 
Довідка:
Monochromea – нове ім’я української альтернативної музики. Візитівкою колективу стала авторська атмосферна лірика. Фронтвумен і автором пісень заснованої в 2015 році групи Monochromea є дівчина із сильним вокалом – Христина Хромяк (Nanè). В своїй творчості вона об’єднує досягнення українського і класичного британського року, на основі яких і базуються її композиції. 
 
Бас-гітарист гурту "Океан Ельзи" Денис Дудко прокоментував перший концерт «Monochromea» :
- Чудовий гурт і відмінна ансамблева гра з професійним звучанням, - наголосив Денис Дудко. - Тут є і старий добрий рок і модне сучасне звучання з елементами фольклору. Дуже хороші приспіви. Хотілося б прослухати ще раз, тому що одного - точно замало.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі