Увійти

Гурт "Mari Cheba" презентував сингл "Не вистачає"

Новий український тріп-хоп гурт "Mari Cheba", заснований співачкою Марією Чебою у 2015 році, презентував широкій спільноті свій новий сингл "Не вистачає".
 
Самі музиканти так пишуть про цей трек: "Не вистачає" - це пісня-свято. Це веселощі і торжество єднання людей з оточуючими і одне з одним. Коли ти настільки наповнений світлом, що твоєї любові вистачить поділитися з усім світом. Коли потрібно відкинути макро-об`єктиви і насолоджуватися масштабом і торжеством життя в собі і всіх нас.

"Не вистачає" - як не вистачає кожного, хто може приєднатися до цього свята. Жити легко, вільно, насолоджуючись і святкуючи життя.

Біографічна довідка:
 
Гурт "Mari Cheba" - це Марі Чеба (автор, вокал), Вал Латиш (клавішні), Ден Рильков (електро-гітарист) і Дмитро Мелєхов (електронні, біт).
 
"Mari Cheba" сповідують інтуїтивний підхід до творчості, експерементуючи зі звучанням і не дотримуючись будь-яких стандартів і правил. Колектив поєднує найрізноманітніші стилі зі змішанням вокальних і мовних ефектів, створюючи індивідуальний саунд-дизайн і власну архітектуру звуку.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі