Увійти

Гурт "Фіолет" презентував літній трек про Одесу

Гурт ФІОЛЕТ, який буквально нещодавно потішив своїх фанів оновленим важчим звуком своєї концертної програми - #oldschoolshow, презентував літній акустичний трек з присвятою Одесі.  Трек так і називається – «Одеса»
 
Запис та робота над кінцевим звучанням пісні відбувалися в Луцьку під керівництвом Романа Сороки, з яким ФІОЛЕТ працював і над останнім своїм альбомом - «Пісні любові на полі бою». Музиканти гурту розповідають, що це невеликий ліричний відступ на шляху до запису нового EP, вихід якого запланований найближчої осені. 
 
«Одеса» - це чистої води спонтанність… Ніяких подібних пісень і записів ми не планували. Зараз перед нами стоїть чітке завдання – втілити у студійних напрацюваннях живий драйв наших #oldschoolshow, пісні з яких значно важчі за все те, що робив ФІОЛЕТ досі. Тому «Одеса» виникла і реалізувалася цілком несподівано. А відтак – легко і невимушено. Декілька репетицій, студія, чітке розуміння, яким має бути кінцевий результат…», - розповідає Колос, фронтмен ФІОЛЕТу.
Як зазначив музикант, Одеса – одне з улюблених міст не тільки для нього, але і для всієї команди: «З Одесою у нас пов’язані особливі спогади. А ще, тут особлива публіка і концертна атмосфера – одна з кращих тусовок #фіолетfamily, яка кожне наше повернення до Одеси перетворює на справжнє свято. Звучанням трек вийшов трохи мультикультурним… але по-інакшому бути не могло – так трапляється, коли до кісток західні хлопці пишуть пісні про південь) Присутні в пісні і геополітичні алюзії – як не як, а Одеса зараз є справжнім форпостом України на наших південних теренах і за це ми щиро вдячні і місту, і його жителям. Хочеться вірити, що наша нова пісня стане одним із символів літа 2016-го. Приємних прослуховувань!».

Наразі ж ФІОЛЕТ активно працює над записом двох міні-альбомів (один із них – на вірші українських поетів-класиків!) і готується до активних мандрів фестивальними майданчиками України: 
17 червня - Зашків
8 липня - Файне місто (Колос)
10 липня - AtlasWeekend
17 липня - ЗаліщикиФест
29 липня - WOODSTOСKUkraine
5 серпня – Бандерштат
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі