Увійти

Гурт "Epolets" презентував новий альбом "Cult"

Український рок-гурт "Epolets", який був створений 2012 року в Одесі та зовсім нещодавно був визнаний переможцем голосування на визначення найкращих діячів нового-шоу-бізнесу України 2015 року у номінації "Відкриття року", презентував вже третій студійний альбом - "Cult". До платівки увійшло 12 композицій, серед яких вже добре відомі пісні "Залиш Мене" та "Скажи".

Сьогодні, 26-го лютого, у київському клубі "Atlas" гурт офіційно презентує новий альбом, а потім вирушить у всеукраїнське турне на його підтримку.

Напередодні лідер гурту Павло Варениця дав інтерв'ю Ivonа, у якому, зокрема, розповів дещо про новий альбом:

Cult - це вже третя платівка за чотири роки існування групи. Як вам вдається бути настільки продуктивними?
 
- Насправді, у нас є 50 маленьких корейців, які складають це все. Жартую (сміється - прим.ред) А якщо серйозно, то ми ось тільки закінчили запис третього альбому, а я вже потихеньку дописую пісні для четвертого. Як будь-який артист, я боюся, що перестану писати. Сподіваюся, це станеться не скоро.
 
Хвилюєтесь перед презентацією альбому?
 
- Звичайно. Якщо я скажу, що ні - збрешу. Коли ти викладаєш альбом, то повністю розкриваєшся. І ти дуже вразливий. Я дуже нервую. Це почуття можна порівняти з тим, коли ти дуже сильно готував якийсь подарунок і в результаті даруєш його людині. Я, наприклад, дуже люблю робити подарунки. Мені подобається сам процес: готувати подарунок, його вибирати, а потім дарувати. І природно, коли ти робиш подарунок, - для тебе цей момент найважливіше!
 
Чим цей альбом відрізняється від попередніх?
 
- Він дуже живий, справжній, чесний. Ми експериментували, грали зі звуками. В одній з пісень, Ниє це в мені, ми зробили флешбеки. Коли, знаєш, ти залишаєшся наодинці з самим собою, закривши очі, чуєш флешбеки з минулого, уявляєш якісь історії, повністю поринаєш в ці історії, то як ніби чуєш їх. Ось в цій пісні ми зробили таку штуку. Ну, це треба чути!
 
Я насправді просто шалено люблю працювати з якимись intro, outro, робити цілі аудіо постановки. У нас, наприклад, концерти починалися зі звуків лісу, за яким йдуть гусари з возами і з кіньми. Ти чуєш нічний ліс, чуєш, як крокують солдати, як котиться колісниця, у якої скріпить колесо, як коні пробігають ... І Андрій (це наш гітарист) стоїть за лаштунками і каже: "Третій кінь починає іржати - і я виходжу".

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі