Увійти

Гурт "Друга Ріка" презентував новий кліп на пісню "Монстр"

Наприкінці 2016 року гурт "Друга Ріка" презентував перший сингл "Монстр" з майбутнього, вже сьомого, студійного альбому гурту. І от музиканти презентували кліп до цієї пісні. 
 
«Монстр» – особливий трек для «Другої Ріки». За ствердженням самих музикантів, сингл помітно відрізняється від інших пісень, що увійдуть до майбутньої платівки. Це одна з головних причин, чому для зйомок нового відео було обрано саме його. Режисером відео, оператором та автором ідеї став Дмитро Маніфест. «Монстр» - перша спільна робота режисера та музикантів. 
 
Валерій Харчишин: Для нас це своєрідний експеримент. Раніше ми повністю були у знімальному процесі, тобто, від сценарію до монтажу. Цього разу - повністю довірилися знімальній групі.
 
За 20 років ми знялись у стількох кліпах, де за сюжетом робимо вигляд, що граємо на інструментах, що їх вистачило б на усі гурти України. Тому цього разу, аби не імітувати, ми вирішили довіритися  технологіям майбутнього. Їх шукали у таких стрічках, як: “Чаппі”, “Робокоп” та “Термінатор”.  Ясна річ, було непросто, але, коли точно знаєш, що тобі треба – знайдеш.
 
Коли ми побачили результат, відверто кажучи, були здивовані. Робот відпрацював свій гонорар на відмінно. Відео вийшло кайфовим, хоч і маємо кілька питань до режисера. Та, мабуть, ми продовжимо співпрацю і у подальшому, аби цих питань не залишилось у наступній роботі.
 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі