Увійти

Гурт "Був'є" презентував свій дебютний альбом

Сьогодні новий проект Олександра Положинського "Був'є" презентував свій дебютний альбом - 12 пісень, якими Був'є сповіщає про своє існування. 

До альбому увійшло 12 пісень. Всі пісні - авторства Олександра Положинського, але кожного з учасників "Був'є" можна вважати співаторами. Загальна тривалість альбому - 45 хвилин.
 
Список пісень: 
01. В Небі Дао
02. Я Біжу 
03. Не Свари Мене, Мамо
04. Викреслений Зі Списку
05. Скажи Мені Слова
06. Голова
07. Так Несподівано
08. Волиняки
09. Бути Разом
10. Нове Покоління
11. Стіна
12. Цінуйте Мене
 
Олександр Положинський так прокоментував появу нового альбому:
"Я не можу бути впевненим, що це перший український альбом цього року. Можливо, вже хтось десь оприлюднив один або й кілька нових альбомів за ці 5 днів, але я про них поки не чув, і, знаючи любов українців до цих довготривалих зимових святкувань, підозрюю, що навряд чи хтось це вже зробив. Тому для себе я вважаю наш альбом - першим українським альбомом 2016-го. І навіть якщо колись з'ясується, що в цьому своєму переконанні я помилився, цей альбом все одно залишиться першим - першим альбомом "Був'є". Вітаю нас і тих, хто на нього чекав! Впевнений, що в цьому році на нас усіх чекає ще багато нових прекрасних альбомів від українських музик, але поки давайте слухати ці дванадцять пісень і, сподіваюсь, отримувати задоволення! З новим роком! http://sashko.com.ua/ "
 
В обкладинці альбому використано роботи Олега Денисенка 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі