Увійти

Гурт «Біллі Мілліґан Бенд» запрошує на містичний концерт

23-го грудня о 19:30 гурт "Біллі Мілліґан Бенд» дасть єдиний концерт у 2015 році. Гурт гратиме без дротів, мікрофонів та електрики - у справжню живу акустику – так, як це відбувалося раніше у будинку Булгакова.
 
На концерті 23 грудня Ви побачите тріо: рояль, віолончель та вокал. Ви зможете почути більшість із композицій першого альбому та нові пісні, які ще ніколи не виконувалися.
 
Музиканти знайшли унікальний звук і подаватимуть свій матеріал у вже звичній арт-роковій стилістиці за допомогою лише трьох інструментів. Це суттєво відрізняється від того, що ви могли чути від українських та іноземних виконавців. Саме тому «БМБ» назвав цю концертну програму «Інакша музика».
 
«Ми не шукаємо масового визнання і не прагнемо робити музику, яка буде зрозуміла середньостатистичному слухачу. «БМБ» - це музика для тих, хто розуміє цінність культури для суспільства, це авторські тексти виключно українською мовою. Мені хотілося б бачити на своїх концертах людей, які читають художню літературу. Я хочу грати та співати для української інтелігенції», - прокоментував фронтмен гурту Макс Прудеус.
 
На концерт зможуть потрапити лише 40 глядачів. На вході квитки не продаватимуться.
 
Запрошуємо усіх, хто цінує якісну українську музику!
 
Бути в курсі новин гурту можна, як завжди, на сторінках «Біллі Мілліґан Бенд»:
Офіційний сайт: www.billymilliganband.com
ВКонтакте: vk.com/billymilliganfangroup
 
Інформаційна довідка:
«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт із українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 
У його свідомості жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з однієї на іншу, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд".  
Так і з'являються композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про кохання та біль, свободу та обмеження, буття собою та пристосування. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Наразі гурт готується до виходу другого альбому під назвою «Хворий на Любов».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі