Увійти

Гурт «Біллі Мілліґан Бенд» презентував новий кліп на пісню "Хворий на Любов"

Слідом за веселими та світлими травневими «Каштанами», арт-рок гурт «Біллі Мілліґан Бенд» 5-го вересня презентував кліп на другий сингл нового альбому - «Хворий на Любов». 
 
Щодо власне відео, то, на противагу оптимістичному попередньому відео на пісню "Каштани", тут ми бачимо трагедію у стосунках. Сюжет кліпу жорстокий і хеппі-енду у цього міні-фільму, на жаль, немає. Тож - хворійте на любов, проте завжди зберігайте тверезим мозок!
 
Як вже зазначалося, сингл "Хворий на любов" увійде до другого альбому гурту, який з'явиться наприкінці 2015 року.
У другому альбомі «Біллі Мілліґан Бенд» поєднає рок, блюз, джаз, тріп-хоп та східні фольк-мотиви.
 «Новий альбом повністю присвячений любові та коханню. Ми ще шукаємо фінальний звук платівки, але робота у студії вже завершена. Минулого року я планував включити до альбому кілька патріотичних пісень, наприклад «Іноземці» та «Мені не однаково». Проте із початком війни відмовися від будь-якої пропаганди, окрім пропаганди любові. Це безмежне почуття. У ньому, з одного боку - радість, світло та тепло, а з іншого - сум, темрява і холод. Думаю, саме любові зараз не вистачає усім нам», - зізнається лідер гурту Макс Прудеус.
 
 
Біографічна довідка
«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини з діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. В його свідомості жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з одного на іншого, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд".  Так і з'являються композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про кохання та біль, свободу та рамки, буття собою та пристосування. Їхня атмосфера насичена як відчуттям внутрішнього бунту й боротьби, так і спокою та затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Синглами до неї стають"Спати з тобою" та "Пробачити мені". На кінець 2015 року запланований реліз другого альбому гурту, під назвою «Хворий на Любов».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі