Увійти

Гурт «Біллі Мілліґан Бенд» презентував другий студійний альбом

Фото з офіційної сторінки "Біллі Мілліґан Бенд" у Facebook Фото з офіційної сторінки "Біллі Мілліґан Бенд" у Facebook
14 лютого, у День усіх закоханих, кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання. 
 
Робота над альбомом тривала 9 місяців. У цій платівці слухачі почують зовсім інший «Біллі Мілліґан Бенд». Звук платівки – це акустичний арт-рок.
 
Саундпродюсерами виступили Андрій Орищенко та Макс Прудеус.
 
Андрій долучився до гурту лише кілька місяців тому, але суттєво змінив звук другої платівки своїм баченням бек-вокалу.
 
У новому альбомі «Біллі Мілліґан Бенд»  гармонійно поєднують чоловічі та жіночі голоси, бітбокс, віолончель, рояль, бас, перкусію та акустичну гітару. Разом вони розповідають про любов та кохання в усіх їх проявах.
 
Для запису були запрошені кращі музикантів країни. Так, наприклад, перкусію записав Орхан Агабейлі, а віолончель – Жанна Марчинська.
 
Альбом має неповторну атмосферу та сподобається навіть найвибагливішим меломанам.
 
«Коли мене запитують, що важливіше у піснях – текст чи музика – я кажу, що важлива драматургія пісні, а текст та аранжування – це лише засіб для розкриття задуму автора. Наш альбом цілісний та гармонійний від першого подиху до останнього слова. Цей альбом потрібно сприймати як «роман», що складається із дев’яти «розділів». І ці дев’ять «розділів» правильно називати «п’єсами», адже під час роботи над альбомом нас цікавило лише одне – драматургія кожної із дев’яти п’єс», - так прокоментував вихід другого альбому фронт-мен гурту Макс Прудеус.
 
 
Автор музики та текстів: Макс Прудеус
Аранжування: Макс Прудеус, Дмитро Рижаков, Андрій Орищенко, Дмитро Скрипка
Вокал: Макс Прудеус, Любов Бобир
Бек-вокал: Макс Прудеус, Андрій Орищенко, Любов Бобир, Дмитро Скрипка
Рояль: Дмитро Рижаков
Віолончель: Жанна Марчинська
Гітара: Макс Прудеус
Перкуссія: Орхан Агабейлі
Бас-гітара: Денис Ткалічев
Бітбокс: Вячеслав Коваленко
Інженери звукозапису: Дмитро Скрипка, Анатолій Сорока, Макс Прудеус
Зведення: Андрій Орищенко, Макс Прудеус
Мастеринг: Ігор Курилович
Дизайн обкладинки та сайту: Володимир Вашкурак
Консультації по рунам та символам: Альона Щербіна
Офіційний сайт гурту: Сергій Лещенко
 
Бути в курсі новин гурту можна, як завжди, на сторінках «Біллі Мілліґан Бенд»:
Офіційний сайт: www.billymilliganband.com
ВКонтакте: vk.com/billymilliganfangroup
 
Інформаційна довідка:
«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт із українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 
У його свідомості жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з однієї на іншу, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд".  
Так і з'являються композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про кохання та біль, свободу та обмеження, буття собою та пристосування. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Наразі гурт готується до виходу другого альбому під назвою «Хворий на Любов».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі