Увійти

Гурт "БІЛА ВЕЖА" презентував сингл "На межі"

Український рок-гурт "БІЛА ВЕЖА" презентував нову пісню про непрості відносини із протилежною статтю "На межі"
 
«На межі» - це пісня, яку слухачі вже встигли почути і полюбити на наших живих виступах. По цьому треку БІЛА ВЕЖА розпочала співпрацю із саунд-продюсером Сергієм Любинським (аka Knob), відомого по своїй роботі із The HARDKISS, Stoned Jesus, Vivienne Mort тощо. Сама пісня - про непрості відносини із протилежною статтю, коли у статусі пишеш "Все складно" :)», - говорять про свою нову пісню учасники гурту.
 
 
БІЛА ВЕЖА – «На межі» (2017) 
Автор слів – Євген Скоценко
Автор музики – Андрій Томашенко, Євген Скоценко, Ярослав Гравицький
Студія – Revet Sound
Саундпродюсер – Сергій Любинський (аka Knob)
 
 
Інформація про гурт:
БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт. 
У складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 6 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» було презентовано восени 2016 року. Цього ж року БІЛА ВЕЖА проїхала всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, відігравши близько 50 концертів у 25 містах України, у тому числі на таких фестивалях як «Схід-Рок» та «Республіка».  
 
Сингли з альбому «Бути Вільним» знаходяться у постійній ротації на найбільших радіостанціях України, а нові кліпи можна побачити на М2 та інших музичних каналах України. 
 
У творчому здобутку гурту - виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.
 
Музиканти активно долучаються до благодійності, беруть участь у соціальних проектах.
Наразі гурт працює над своїм четвертим альбомом.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі