Увійти

Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" запрошує друзів на Особливий концерт

2016 був дуже насиченим та цікавим для гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ": безліч виступів, участь у фестивалях, робота над новими піснями, участь в "Х-факторі" - є, що згадати! А завершиться цей рік Великим сольним концертом 17-го грудня у столичному клубі Sentrum.
 Початок о 20:00. Клуб відкриє двері о 19:00. Також, гурт візьме участь у гала-концерті 7 сезону "Х-фактору" на СТБ 24 грудня. Непогане завершення року!
 
На концерті в клубі "Sentrum" на вас чекає багато цікавого! Головна новина - цього вечора "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" виступить у повному складі. Ігор Рибар, який є одним з співзасновників гурту, приїде до Києва, щоб взяти участь в цьому особливому концерті. Зараз Ігор мешкає в Лондоні, але, незважаючи на відстань, бере активну участь у створенні музичного матеріалу гурту. Це стане ще одним передноворічним подарунком для прихильників "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ".
 
Дивіться відео-запрошення на концерт за участі фан-клуба, що було записано на автограф-сесії в Ocean Plaza

Також, до "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" приєднаються учасники "Х-фактору-7" Пігура та Віталій Сичак з проекту "The Oscar Wild", з якими гурт познайомився на "Х-факторі". Хлопці виконають декілька своїх пісень та пісню "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" - 5хвилин - усі разом.
 
Нехай цей концерт буде подарунком до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва Христового для усіх прихильників гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"! Святкуємо разом!
 
Квитки можна придбати онлайн, в касах та на karabas.com або concert.ua
 
Вартість у попередньому продажу – від 150 грн.
Для воїнів АТО вхід – вільний!
 
Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ". Біографічна довідка:
 
Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" – відомі українські рок-романтики. Це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, без кордонів в почуттях... В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя. 
 
На сьогодні гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" презентував більше 40-ка пісень, 8 кліпів, написав саунд-трек до фільму Олега Борщевського «Німфо», який було показано в Канах, та навіть гімн спортивної команди! Гурт бере участь у численних фестивалях та івентах, активно долучається до різноманітних соціальних проектів. 
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі