Увійти

Гурт «БАРАХТА» освідчився в коханні всім жінкам

Український рок-гурт «БАРАХТА» зробив незабутній подарунок всім жінкам до 8 березня, презентувавши новий сингл «Моя». 
 
За словами лідера гурту Дмитра Мельника, «Моя» - це наше освідчення в коханні всім жінкам. Таку щиру, романтичну композицію ми вирішили приурочити саме до прекрасного свята жіночності. Ця пісня - наш подарунок, наша весняна терапія любов’ю після довгої зими. «Моя» вийшла дуже щирою, живою, не штучною і, витриманою часом. Композиція була створена ще в 2013 році, але ми берегли її, щоб записати коли прийде час».
 
Це вже третя робота на студії «Pm_sound», звукорежисером та саунд-продюсером якої виступив Олександр Писарчук, з яким гурту вже доводилось працювати разом над такими відомим піснями як «Давай вставай» та «Скажи мені». 
 
«БАРАХТА» - це гурт, який бездоганно змішує музику повну драйву, з мелодійною лірикою, створюючи справжні музичні шедеври. Саме своєю музикою група і привернула до себе увагу, починаючи від  свого дебютного виступу на Євромайдані з піснею «Давай вставай».  А ще одним черговим підтвердженням незабутності музики є пісня «Моя».
 
Музика заворожує з перших секунд і в ній хочеться якщо не потонути, то, як мінімум, довше плавати.  Романтична та космічна мелодія захоплює та поринає в світ світлих та справжніх почуттів. В пісні нічого зайвого - тільки оголені емоції, живе виконання та надзвичайно якісний саунд. 
 
Отже, «БАРАХТА» таки змусила битися швидше серця найкращої жіночої половини.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі