Увійти

Гурт "ATMASFERA" заспівав про внутрішній світ кожного з нас

7-го липня гурт "ATMASFERA" представив світу свій новий сингл під назвою "На Глибині". За словами Калінді та Ямуни, вокалісток гурту, пісня "На Глибині" передає їх сокровенне прагнення до "Світу, в якому нас не розділяють кілометри доріг, мова, колір шкіри. Світу, в якому політиці та дипломатії немає місця, світу, який існує в кожного з нас - там, на глибині".

Роботу над синглом  музиканти почали ще в грудні і вже навесні він увійшов до репертуару гурту і виконувався на концертах. Але студійна версія виходить тільки зараз. Фінальний мікс цієї пісні робили в Польщі з музичним продюсером Jaroslaw Toifl.
 
"ATMASFERA" про пісню "На Глибині" :
"Ми проводимо чимало часу в дорозі, мандруючи у своїй домівці на колесах. Ми їдемо, їдемо і дивимось у вікно... Там, за вікном, буває по-різному: буває дощ, буває сонце. Ми проїжджаємо через великі міста з високими хмарочосами, та шумним натовпом. Минаємо мальовничі краєвиди. Різні країни, різні дороги. Все змінюється так швидко, що не встигаєш збагнути цих змін. Ми ніби спостерігаємо через вікно десь усередині себе, як життя проноситься повз нас. І з’являється природне бажання затриматись хоч на мить, заплющити очі й зануритись в інший світ. Світ, в якому нас не розділяють кілометри доріг, мова, колір шкіри. Світ, в якому політиці та дипломатії немає місця, світ в якому не існує поділу на багатих та бідних, де кожен з нас може бути собою – сповненими любові й радості. Світ, який існує в кожного з нас - там, на глибині"
 
Гурт "ATMASFERA" - це world music та indie звучання з живою арфою, флейтою, бузукі, фізгармонією. Унікальність гуртові надають тексти древніх мантр  на санскриті – найстарішій мові, відомій людству, які музиканти використовують в своїй музиці.  
"ATMASFERA" побувала з концертами у більшості країн Європи, а також в Індонезії та Казахстані.  В доробку музикантів 3 студійні  альбоми – Forgotten love (2006),  Integro(2011), Internal (2012).  В 2012 році гурт був визнаним найкращий world music гуртом за версією американського порталу "Music Discoveries".
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі