Увійти

Гурт "ANEBO" презентував сингл "Секс і Бажання"

З приємним особливо не хочеться прощатися. Тож навздогін спогадам про минувші теплі літні дні, гурт ANEBO презентував сингл "Секс і Бажання". 
 
Написана однієї ночі серед столичних оболонських багатоповерхівок, ця пісня все ж позбавлена всіляких буденностей та обмежень. Навіть більше, звуковою хвилею вона виносить слухача за рамки спекотних робочих офісів в море яскравих літніх емоцій. Така свобода та легкість не що інше як внутрішній стан самих музикантів. За їхніми словами, це літо стало переломним моментом в житті гурту: велика кількість концертів, зміна поглядів на власну творчість та пошук нового звучання.
 
Володимир Шпак, фронтмен ANEBO: "Ми вже давно планували випустити зовсім нові за звучанням пісні. Аби і зовсім відійти від звичного, ми запросили до співпраці Віталія Кандибу - талановитого звукорежисера та саундпродюсера. Під час запису ми мали змогу апробувати його нове придбання - ексклюзивну в Україні звукову карту, накшталт тої, яку використовують у своїх записах музиканти гурту U2. Завдяки цьому, сингл здобув інше, більш "живе" звучання, якого ми так прагнули".
 
Із синглу "Секс і Бажання" розпочнеться нове ANEBO. Гурт готує кілька синглів, які під кінець року трансформуються у повноцінний альбом.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі