Увійти

Гайтана: ребрендинг, презентація пісні та запис нового альбому

Essami - нове ім'я української співачки Гайтани, під яким розпочалася робота над її новим музичним проектом.
 
You are the one - перший трек з десяти нових композицій Essami (Гайтани), які об'єднані під назвою I am Essami. Ця концертна програма створюється в Лондоні (Великобританія) і Лос-Анджелесі (США) за участю дуже талановитих музикантів і аранжувальників.
 
Запис пісні You are the one проходив у Лондоні на студії RAK Studios в колективі друзів, які створили неповторну музичну атмосферу. З теплотою і захопленням згадує період запису треку гітарист і композитор David Saw, а композитор і аранжувальник Jonathan Quarmby поділився своїми враженнями:
 
Коли Гайтана приїхала до Лондона, щоб записати пісню з Девідом і мною, відразу ж стало зрозуміло, що вона одна з найчарівніших, прекрасних співачок, з якими нам коли-небудь доводилося працювати. Ми записали You are the one у перший же день разом. Я пам'ятаю, коли вона співала, ми були вражені - так дивно це було! Вона додала цій, здавалося б, простій пісні, глибший сенс. Це була велика честь провести з нею час. Я сподіваюся, що ми скоро зможемо зробити це знову!".
 
Над треком You are the one працювали Everton Nelson зі струнним оркестром (Björk, Jamiroquai) і барабанщик Ian Thomas (Sting, Eric Clapton, Tom Jones, Elton John), і, звичайно ж, чудова RAK Studios (Лондон), яка стала другою домівкою на час створення треку You are the one для всієї команди.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі