Logo
Версія для друку

«Гайдамаки»: Європейці палко підтримують Україну і добре розуміють нашу ситуацію

5 країн, 13 міст, і все лише за два тижні. Гурт «Гайдамаки» повернувся із великого європейського туру. Нагадаємо, що свій тур країнами Європи музиканти розпочали 3 березня в українському Ужгороді. 
Далі попрямували до Угорщини, Австрії, Чехії, Німеччині та Польщі. Радували «Гайдамаки» європейців як старим, так і зовсім новим репертуаром, над яким нині активно триває робота. Попри те, що європейський слухач дуже вибагливий до музики, зустрічали наших музикантів скрізь на «ура». Козацький рок смакував як українській діаспорі, яка завжди активно відвідує концерти «Гайдамаків», так і іноземцям!
 
Дмитро Кушнір, ударник гурту «Гайдамаки»
"Європа, хоча і перенасичена музикою, проте відкрита до драйву українського козацького року і готова шаленіти разом з нами! Вона хоче більше нашої музики. Тому ми будемо їздити туди і надалі й пропагувати нашу культуру! До речі, у нас завжди  багато друзів в Україні запитують, чи бувають місцеві аборигени на концертах. Відповідь - ТАК, і досить багато. Частенько на наших концертах присутні виключно іноземці. І вони, не розуміючи слів, слухають і вникають! Ще одне підтвердження тому, що музика не має кордонів, її мова  зрозуміла всюди".
 
Хлопці повернулися з туру з величезною кількістю позитивних вражень. Вони кажуть, що по-новому відкрили для себе Європу, яка насправді є дуже різною і цікавою, і аж ніяк не одноманітною. А найбільше «Гайдамакам» запам’ятався виступ в Гамбурзі на великому кораблі «MS Stubnitz», що вже перетворився на культовий музичний клуб, та спілкування із бекомпромісною австрійською поліцією, яка за неправильну парковку забрала їх бус на штрафмайданчик. 
 
Та найголовнішим відкриттям туру було те, що європейці, які приходили на концерти, палко підтримують Україну  і добре розуміють ситуацію, в якій нині опинилася наша країна.  
 
Олександр Ярмола, лідер гурту «Гайдамаки»: 
"Ми зустріли багато цікавих позитивних людей, а головне – дізналися, що на відміну від політиків, прості люди в усіх європейських країнах, де проходили наші концерти, підтримують Україну. Ми знову повірили в стару Європу, вкотре зрозумівши, що реальне життя людей і картинка в телевізорі чи на комп’ютері – це зовсім різні речі. І щоб мати правильне уявлення про світ, а не жити тією картинкою, треба подорожувати, вчити мови і спілкуватися".
 
ГАЙДАМАКИ кажуть, що не планують довго відпочивати і вже беруться до роботи над черговими новими піснями, якими скоро обіцяють порадувати як українських, так і європейських фанів.