Увійти

Фронтмен ФІОЛЕТу вирушає у всеукраїнський тур

Сергій Мартинюк, він же Колос, лідер та вокаліст ФІОЛЕТу, в рамках свого сольного проекту вирушає в тур Україною та близьким зарубіжжям. У туровому списку близько 30 міст, серед яких заплановані як обласні, так і деякі районні центри України, а також декілька білоруських міст включно з Мінськом. 
 
Всеукраїнський тур сольного проекту Колоса відбуватиметься в новому для проекту форматі піаноакустики. Відтак, цього разу до проекту долучився ще один музикант ФІОЛЕТу – клавішник Петро Свіст, з яким створювалася нова за звучанням програма. 
 
«Формат акустична гітара/голос, мінімалістичний формою та засобами підвів мене до ще більш технічно стриманішого підходу у виконанні акустичної музики. Клавіші/голос – це максимально відвертий для мене рівень інтимної подачі музики. В турі зазвучать як цілком нові пісні крайнього періоду творчості, так і кращі речі, написані з часу появи проекту в 2012-му році. Це буде наразі найтриваліший тур в моєму досвіді. Їдемо не тільки грати музику, але і спілкуватися тісніше з людьми, що не завжди вдається під час концертів ФІОЛЕТу», - розповів Колос.
 
«Для мене це буде справжній виклик. Чи не найтриваліший щоденний тур в історії української музики.) Замість звичного комфорту рідного буса, нас чекають всі різновиди громадського транспорту з наплічниками за плечима: потяги, маршрутки, рейсові автобуси, автостоп, вписки, друзі та знайомі у всіх куточках України. А ще моря, гори, степи і клуби великих міст і маленьких містечок. І декілька білоруських міст. Все це маю намір фільмувати і по завершенню туру видати невеликий документальний фільм про цей тріп».
 
Сольний проект Колоса розпочав свою історію в грудні 2012-го появою дебютного альбому. За цей час світ побачило ще декілька повноцінних студійних робіт, синглів та кліпів. В березні 2015-го року Колос «відкатав» перший в історії проекту тур на підтримку альбому «Як я живу», який за версією деяких українських видань потрапив до списку кращих платівок минулого року.
 
 
Зустріч всього піаноакустичного туру, всі найактуальніші новини будуть публікуватися на офіційній сторінці ВКонтакте
 
Дискографія:
 
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі